Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Őszintén veletek előfordul,...

Őszintén veletek előfordul, hogy egy másik anyuka kisgyereke valamiért nem szimpatikus?

Figyelt kérdés
Majd leírom az én példámat, csak kíváncsi vagyok mással is előfordul-e.
2015. jún. 22. 15:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés idegen gyerek van az, aki szimpatikus , de a párom gyerekét kifejezetten nem bírom elviselni ...egy telken lakunk anyossal , tehát közre játszik az, hogy ha a gyerek itt van akkor megjelenik a volt feleség is.....

a másik hogy amúgy is van egy bizonyos szintű fogyatékossága, nagyon hiperaktiv , mindig zsivanykodik..de nem a megszokott módon, mint más gyerek..sajnálom, nem tehet róla, de én sem

2015. jún. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Persze, attól, hogy anya lettem, nem szeretek minden gyereket. Sőt, igazából engem más gyereke sose hatott meg túlzottan, persze mindig voltak kivételek, akiket szerettem. Vannak aranyos, cuki, jófej, közvetlen és talpraesett gyerekek, őket általában csípem. Viszont el kell ismerni, hogy vannak kifejezetten tenyérbemászó stílusú gyerekek is, akik nagyon ellenszenvesek tudnak lenni. Ez van, ahogy nem minden felnőtt szimpi, úgy nem lehet az minden gyerek sem.
2015. jún. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!