Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Várandós kismamák, ti hol...

Várandós kismamák, ti hol találtatok normális nyári sarut, szandált?

Figyelt kérdés
Mindenhol a lapos cipőtalpra felvarrt néhány pántot és strasszt adják el sarunak. Ebben meg lehet őrülni, egy kis sarok azért kéne az egészséges tartáshoz. Tudtok olyan webáruházat, vagy budapesti üzletet, ahol lehet még normális cipőt venni?
2015. jún. 11. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a deichmanban vannak viszonylag kényelmes szandálok, most tudtam venni egyet, én is utálom, ha lapos és nincs talpa, mert abban megérzek minden követ és a magas sarkú sem jó több órányi sétálgatáshoz.
2015. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a CCC-ben szoktam vásárolni.

Nézd, sok-sok olyan szandál van, aminek van egy kis sarka és nem csupa strassz:

[link]

2015. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a Deichmannban vettem, de ott sem volt olyan, aminek a talpa nem 3mm vastagságú lett volna és nem két vékonyka pánt az egész. Nekem olyan kellett, ami kényelmes, strapabíró, elég vastag a talpa, legyen valami kiképzése is, ne csak olyan totál lapos, na és persze legyen divatos, meg menjen a ruháimhoz. Én egy túraszandálszerűséget vettem, de ne azt a tipikus kirándulószandált képzeljétek el, csak a stílusa olyasmi.
2015. jún. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!