Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktatok 4-5 éves gyerekeitek...

Szoktatok 4-5 éves gyerekeitek mellett aludni?

Figyelt kérdés

Nem az összebújásra gondolok, ahogy elaltatjátok esetleg, hanem rendesen együtt aludni reggelig egyikőtök ágyában.

Ha igen, milyen gyakran?


2015. jún. 25. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon ritkán alszik közöttünk, kb 2 havonta hétvégén.

Olyan szokott lenni, hogyha apa sokáig dolgozik, mellettem alszik el, de amikor hazajön a férjem átviszi a saját szobájába a gyereket.


Mivel kruppos volt, így amikor előjött a betegség, az első éjszaka mindig velünk aludt, vagy ha nagyon lázas volt, így voltam nyugodt. Amúgy születésétől kezdve a saját szobájában, a saját ágyában alszik.

2015. jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

2 éves fiam van, születésétől külön szobában, külön ágyon alszik. Mostanában csinálja, hogy éjjel átjön, befekszik mellém. Mindig visszaviszem. Ha reggel jön 6-7 között, akkor aludhat velünk egy kicsit, kelés előtt.

Később sem lesz így.

Mi (apa-anya) alszunk együtt egész éjjel, neki van külön ágya.

2015. jún. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Neki a saját ágyában van a helye. Néha hétvégén reggelk jöhet át egy kicsit hancúrozni, de akkor már senki nem akar aludni.
2015. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3 és féléves a fiam, de nem alszik velünk.

Hétvégente van,hogy ha felébred korábban,akkor még átviszem az apja mellé (én ilyenkor már nem bírok visszaaludni) és alszanak még egy kicsit.

2015. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fiam első perctől külön alszik. Most múlt 4. Ősszel aludt először velünk mikor nagyon beteg volt.
2015. jún. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

6 éves a fiam. 5 éves koráig a saját szobájában a saját ágyában aludt. Ha valamiért mégis nálunk aludt el, akkor átvittem de ha meg is ébredt egy pillanatra vissza is aludt. 1 éve velünk alszik, az okát nem tudjuk, illetve csak erősen sejtjük, de azóta ha át is viszem akár milyen mélyen alszik ha nem is azonnal de rövid időn belül felébred és már jön is közénk.


Az ok az szerintem egyértelműen az hogy 1 éve az apukámnál töltöttünk 10 napot és akkor egy szobában, egy ágyban aludtunk hárman. Azóta alszik velünk.

2015. jún. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem!!
2015. jún. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én sem vagyok híve, és a nagynál néhányszor fordult csak elő, szerintem nincs azzal baj, ha nem csak ott hajlandó aludni. A kicsivel még nem aludtam együtt, ő valahogy felpörög ettől.
2015. jún. 26. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!