Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hibát követtem el elhagyott a...

Hibát követtem el elhagyott a feleségem. Lett neki új kapcsija de visszahódítottam viszont terhes, 4-én volt utoljára a fickoval 8-án visszaszereztem. Ki lehet pontosan számolni, h kié a baba? 4-én volt a mestruációja első napja 8-án az utolsó

Figyelt kérdés

2015. jún. 26. 11:46
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
13.án barnázása volt lehetséges ez a beágyazódás?
2015. jún. 26. 11:50
 2/33 anonim ***** válasza:
97%
csak dns teszttel lehet majd kideríteni
2015. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
szóval semmi esély nincs arra hogy időben kiderüljön, hogy kié a bébi? több oldalt olvastam, hogy a beágyazódás 5-7nap. kezdődik akkor lehetsges a pecsételő vérzés. de az egyik oldalon már 8-10napot írt.
2015. jún. 26. 12:01
 4/33 anonim válasza:
80%
Szia!Amennyiben 4-ėn kezdett nensizni a peteėrėsėnek 28 napos ciklussal számolva 17-e környėkėre kellett esnie. +- 1nap.Az együtt lėt után a megtermėkenyített petesejtnek eltarthat egy hėtig mire a petevezetėkből a mėhbe vándorol ės beágyazódik.Csak a beágyazódást követően kezd a zigóta hcg-t termelni amit a teszt 3nappal a beágyazódás után kėpes ėrzėkelni.Tehát ha,tėnyleg mensizett 4-ėn ės a tesztet ma csinálta ami akkor nagyon halványan pozitív akkor a baba a tiėd.
2015. jún. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Szóval az sem biztos , hogy àllapotos csak feltételezed/feltételezitek.. Biztos nem fogok újat mondani , de terhességi gyors teszt , nögyógyász a sorja a dolgoknak. Ha kiderül , hogy terhes valóban ràérsz akkor pörögni , hogy melyikötök az apa. Mivel csak néhàny nap van a két együttlét közt így lehetetlen kiszámolni napra percre pontosan. Apasági teszt viszont biztos választ ad.
2015. jún. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
86%
kapcsija?? te nem egy nőcike vagy akinek fogalma sincs ki az apa, mert össze vissza kefél védekezés nélkül?? nem tudod kinek varrd a nyakába a kölköt mi?
2015. jún. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! elmondása szerint 4.én kezdödőt a menzese akkor kevésbé vérzet így került sor az együtt létre.. (a fickóval) utána folyamatosan menstruált. 8.-án volt az utolsó mestruáció így került sor a mi együtt létünkre... a tesztet ma reggel csináltuk.. van egy két éves kisfiunk aki ugyan így mestruáció utolsó napján fogant annak idején!
2015. jún. 26. 12:21
 8/33 anonim ***** válasza:
54%

"szóval semmi esély nincs arra hogy időben kiderüljön, hogy kié a bébi?"


Semmi. De most oszinten: nem mindegy? Az az apa aki felneveli.

2015. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt megcsinálják már a 8. betöltött hét után, csak vérvizsgálatból, ami nem veszélyezteti a magzatot. Ehhez kell az anya vére is, vagyis bele kell egyeznie, a díja 450.000 Ft, és bíróság előtt nem bizonyító erejű.

Úgyhogy gondold meg, érdemes-e.

2015. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
31%
es ha nem o az apa akkor kinyirjak a gyereket?
2015. jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!