Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák ti mivel/hogyan...

Anyukák ti mivel/hogyan vezetitek le a feszültséget?

Figyelt kérdés
Lányom 6 hónapos múlt, fogzik, borzasztó nyűgös már egy ideje. Ha ébren van, sehogy sem jó neki, nem sír, csak nyűglődik egyfolytában. Ha szórakoztatom egy darabig elvan, de aztán folytatja. Borzasztóan le vagyok fáradva szellemileg. Nektek mi vált be feszültséglevezetésként? Nem akarok egy hárpia lenni, se a lányommal, se a párommal, de már nagyon ki vagyok merülve. Nektek mi vált be?
2015. júl. 5. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Reggel felkelek korán, és elmegyek futni.
2015. júl. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

gitározás, és napi háromnegyed óra edzés a garázsban, ha a gyerekek elaludtak ebéd után.

Esténként kicsit netezek, írok a barátaimnak, felnézek ide gyakorira.

Egy időben Magnéziumot szedtem.

A férjemmel keveset találkozunk, mert késő este jön meg a munkából, de ha csak egymásra nézünk, már az is sok gondot megold...

2015. júl. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
gyakori kérdések:-) de komolyan, hetente kétszer elmegyek edzőterembe, utána szauna-szoli. összesen 5 szabad óra a héten de feltölt. Kéthetente van még barátnős program is, de oda jön a picim is velünk.
2015. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Minden nap legyen fél órád, amikor nem vagy a gyerek közelében - elmégy sétálni, sportolni, fagyizni vagy ahová akarsz, de ne legyél otthon.
2015. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Jóga, ha van kedvem és időm (alvásidő, vagy ha nem vagyok egyedül a gyerekekkel). Pl. fórumot olvasok, vagy cikkeket, sorozatokat nézek.
2015. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Esténként futni járok.


Szex.


Néha borozunk, iszogatunk. (minimálisat)

2015. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

alvás pihenés, ezzel regenerálódik az idegrendszer. rengeteget jeent hogy kimerült e az ember.

ha volt egy őrjítő napszak, amiután elaludt, én leültem, és csak néztem ki a fejemből.

2015. júl. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most ezen mi nem hasznos, hogy mindenki mással vezeti le? :)
2015. júl. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontoz lefelé, én nem értékeltem még semmit. Köszönöm szépen a válaszokat, nekem mind hasznos volt :) Mennek a zöld kezek! :)
2015. júl. 6. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!