Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Klíma nélküli, tetőtéri...

Klíma nélküli, tetőtéri lakásban elő, babás szülők ti hogyan hűtitek le a lakást?

Figyelt kérdés
4-ik emeleten vagyunk, 30 fokban egy 11 hónapos babával aki már két napja nem bir aludni a meleg miatt..Van ventilátorunk de az sem ér sokat..Ti hogy oldjátok meg ?
2015. júl. 5. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nyitva van az ablak éjszakára, friss levegő árad és kellemes. nappal be van sötétítve, hogy ne forrjon fel, du mindig megyünk valahova hűsölni
2015. júl. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ventilátor elé egy asztal, az asztalra pedig tegyetek néhány üveg fagyasztott ásványvizet. Így rögtön hideg levgőt fog fújni a ventilátor. Érdmes több flakon vizet behűteni, hogy legyen mivel cserélni időnként.
2015. júl. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
32%
Légkondis az enyém, de nem mindig megy, csak lehűtetem vele a lakást. Nappalra sötétítő és kereszthuzat, meg pár palack lehűtött víz. Azt végighúzod a testeden, és egy kis huzat és nem lesz meleged.:) gyereknek is mehet pár üveg lehűtött víz a takarója alá.
2015. júl. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sotetites, ejszakai szelloztetes. Ha dog meleg van a ventilator felesleges, csak keringteti a meleg levegot. Baba furodjon zobbszor 1 nap.
2015. júl. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%

Nehogy fürödjön többször egy nap!!! Utolsó jó nagy butaságot írt, azzal megbetegszik a baba, sőt az ember is. Ezt a videot érdemes megnézni:

[link]

2015. júl. 6. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ez nekem új, h nyáron a zuhanyzástól meg lehet betegedni :) Sőt a felnőttek is betegek lesznek tőle! Úristen utolsó, a tied a nap hozzászólása :DDDD
2015. júl. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

:D a víz nem bánt..

A ventillátor tényleg felesleges. Mi is 4-ik emeleten lakunk 4 emeletes házban, 30 fok van itt is.

Nappal redőny, éjszaka sarokig kinyitott ablak. Rengeteg víz meg többszöri zuhany. Nem mondom hogy így mennyire szuper a meleg de hát jobb ötletem nincs, azt hiszem azt a jeges vizes ventillátor dolog megér egy próbát.

2015. júl. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Nehogy fürödjön többször egy nap!!! Utolsó jó nagy butaságot írt, azzal megbetegszik a baba, sőt az ember is."


Csak úgy "székelyesen" a baba nem ember.

Végül is jó annak a babának, hogy 30+ fokban belerothad a saját izzadságába. Nem ám fürdeni minek az, még a végén jó lesz a közérzete, felfrissül egy kicsit.

2015. júl. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

2x pancsol általában a lányom az jól lehűti meg kis nedves kendővel áttörlöm a fejét, tarkóját és este is fürdik baja nincs sőt élvezi.nappali fürdésnél csak sima víz van semmi baja nem lesz tőle és is zuhanyzok plusz kis nedves kendő a nyakamba azt cserélgetem mert megszárad rajtam :D

És alvás idő előtt pancsozik így alszik 2 órát

2015. júl. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A tetőtérben nekünk parketta van, amit naponta többször jéghideg vízzel mostam fel. Egész nap lehúzva a redőnyök. Azon az oldalon szellőztettem, ahol árnyék volt, éjjel volt nyitva az ablak hosszú ideig. Ventillátort használtam, vizes lepedőt kifeszítve. Ami legjobban bevált, az a hideg felmosás és végső kétségbeesésemben vizet fagyasztottam palackokban és azokat helyeztem el különböző sarkokba. :)

A múlt idő azért, mert végre van klímánk, óriási a különbség. Nagyon együttérzek, alvásidőben kezelhetetlen a helyzet.

2015. júl. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!