Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Klíma nélküli, tetőtéri...

Klíma nélküli, tetőtéri lakásban elő, babás szülők ti hogyan hűtitek le a lakást?

Figyelt kérdés
4-ik emeleten vagyunk, 30 fokban egy 11 hónapos babával aki már két napja nem bir aludni a meleg miatt..Van ventilátorunk de az sem ér sokat..Ti hogy oldjátok meg ?
2015. júl. 5. 23:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ablaknyitáséjjelre felejtős, mert már reggel 5-kor besüt ide a nap, meg éjjel állandóan jönnek-mennek az emberek,autók,zaj van.Én vizes minitörcsit raktam magamra, egy ágyneműhuzatba jégakkut tettem,azon hűsölt a lábam,meg a szomszéd szobában hagytam nyitva az ablakot és erkélyajtót,így járta levegő, de zaj nem jött be sok.És arra keltem fél 5 után,hogy fázok :D :D Pedig alapesetben 32 fok van itt
2015. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!