Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért természetes az, ha a...

Miért természetes az, ha a szülés után "elhanyagolt" férj megcsalja, elhagyja a feleségét?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy rosszul érzékelem, de nekem elég sok kommentből az jön le, hogy a nőnek még ma is kötelessége a férjét szórakoztatni a gyermekgondozás mellett, a férjnek meg mindössze annyi feladata van, hogy adjon haza pénzt, és ha a felesége jól viselkedik, lehetőleg ne csalja meg, ne hagyja el.


"Én elsősorban feleség vagyok, csak azután anya, ezért nélkülözhetetlen, hogy törődjek a férjemmel..."

"Ha egy nő elhagyja magát, ne csodálkozzon, ha a férje másfelé kacsingat."

Sorolhatnám még a hasonló sztereotip butaságokat, de kedvem sincs, meg mivel mind ugyanerről szól, felesleges is.


Miért helyeselnek még ma is egy nő megcsalására, hogy "ja, kérem, hát aki elhanyagolja a férjét...", holott meggyőződésem, hogy egyetlen nő sem hanyagolná el a szerelmét, ha az a férfi felnő a feladathoz, és megfelelő támasza a nőnek.

Mit gondoltok erről?


2015. júl. 6. 15:22
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Elnézést a helyesírási hibákért de nagyon gyorsan kellett írnom!!!
2017. júl. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!