Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiú-lány ikerpárnak ti melyik...

Fiú-lány ikerpárnak ti melyik névpárost választanátok?

Figyelt kérdés

Nagy gondban vagyunk a névválasztás-ügyben, vannak ötleteink, érkeznek a javaslatok a családtól, főleg az anyósom aktívkodik ebben a témában:) Összegyűjtöttünk egy halom nevet, ami tetszene, de nem tudunk közülük választani, kicsit bizonytalan vagyok, egyiket sem érzem az "igazinak". A férjem azzal az ötlettel állt elő, hogy legyen azonos a kezdőbetűje a fiú és a lány névnek egyaránt, szóval szeretném kikérni a ti véleményeteket, hogy nektek melyik tetszik, melyik nem, egyáltalán jó ötlet az azonos kezdőbetű?

Ábel, Attila - Aisa

Bottyán, Botond, Bende - Borbála, Bodza, Bora, Bejke

Endre, Emil - Emma, Elza, Elena

Henrik - Hanna, Helena

Ince - Izabella, Imola

Jordán - Janna, Janka, Johanna

Kenese, Kende - Kátya, Karina, Korinna, Kamilla

Levente - Luca, Lea, Lelle, Lenke, Lídia

Simon, Saul - Sára, Sába, Száva, Szófia

Teodor, Trisztán - Tiana, Tília, Tatjána

Vencel, Vince - Vivien, Violet, Viola

Zente, Zolta - Zelina, Zéla, Zsolna, Zselyke



2015. júl. 8. 13:20
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
Én ikreim Boglár és Balázs
2015. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Nos, gondoltam megírom nektek, hogy megvannak a nevek, végül sikerült dönteni :)

Kisfiunk Ábel Noé lesz, a lánytesó pedig Naomi Adélia :)

2015. aug. 20. 12:33
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
huhh..hát nem apróztátok el:-) Esetleg arra nincs esély, hogy a kislánynál az egyik név hagyományosabb legyen? Hogy tudjon választani. A kisfiúnál az Ábel tetszik, az szép név.
2015. aug. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Igen, sokat gondolkodtunk rajta, még tanácsadónál is voltunk, mert lehetetlen volt megegyezni :) Még a Nórán és Noán gondolkoztunk a lányunknál, tehát az nem száz százalékos, de férjemnek a Naomi tetszik, engedtem neki, mert nekem meg a Noé tetszett a fiú nevek közül, és ő is engedte nekem.:) Az Adélián viszont nem szeretnénk változtatni, nagymamámat hívták így, ezt a nevet biztosan megkapja a kislány :)
2015. aug. 20. 14:06
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Nóra jobban tetszene. Nóra Adelina, így szép a csengése. Szerintem a Naomi és az Adelina mindkettő túl erős név, kioltanák egymást.
2015. aug. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! Átgondoljuk a javaslatot :) Még van rá jó pár hetünk :)
2015. aug. 20. 15:29
 37/37 anonim ***** válasza:

Szia:)mikorra vagy kiirva?A nevekrol annyit h az Ábel tenyleg nagyon szep,es a Noé is elmegy,bar lehet csufolni fogjak,de minden nevet lehet:)a kislany nev nagyon kulonleges ha a Naómihoz annyira ragaszkodik Apuka akkor hagyomanyosabb nevet valasztanek 2.nevnek mondjuk Anna,Ábel Noé és Naómi Anna.

3 eves kislany es szinten fiu lany ikreket vari anyuka:) (en is kertem mar amugy segitseget ilyen temaban)

2015. szept. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!