Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor kezdtetek el vásárolni...

Mikor kezdtetek el vásárolni a babának?

Figyelt kérdés
Mennyi idős terhesek voltatok,amikor elkezdtétek megveszegetni a dolgokat? Kiságy,babakocsi,szobabútor,ruhák stb.
2015. júl. 11. 16:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha jol emlékszem 30. Het korul megvettük a babakocsit.

Bútorokat kaptuk.

33 hetesen volt a babavaro buli es utana kezdtem el venni a ruhákat, kiegészítőket

2015. júl. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

36.héten. Babonából.

Kiságyat, bútort akkor rendeltük meg, épphogy Megérkezett a szülés előtt.

Ruhákat, babakocsit kölcsön kaptuk, de azt is csak a 36. héttől kezdtem hazahordani.

Az egyéb kellékeket is csak az utolsó hónapban.

2015. júl. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kivártuk a három hónapot, utána szóltunk a családban, én a munkahelyen. Ezután már kaptuk is az ajándékokat, mi is kezdtünk vásárolni. A szobát is kezdtük berendezni, mert nem akartuk, hogy frissen festett és bútorillatú szobába jöjjön a baba. Lemostunk, kimostunk, kiszellőztettünk mindent. Bababútort mi csak rácsos ágyat vettünk, meghagytuk a szoba eredeti berendezését.
2015. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
23. héttől. Akkor derült ki, hogy kisfiú. DE előtte is már vásárolgattam, ha megláttam valamit amit nem tudtam ott hagyni. Kiságyat 30.hétre majdnem minden megvolt.
2015. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok. Értelmetlen lett a vége. Szóval utolsó volt a kiságy, és a babakocsi. 30. hétre már a nagyobb dolgok megvoltak. Onnantól már csak az apróságokat szereztem be. Cumik, cumisüveg, sterilizáló, pelus, fürdető stb.
2015. júl. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Onnantól ahogy észrevettem hogy terhes vagyok. Senkitől semmit nem kaptunk, nem számithattam arra hogy majd sokmindent kapok. Szobabútort, kiságyat, pelenkázót,babakocsit, autósülést,kiskádat stb rögtön az elején, kb a 3--4 hónapig, utánna kiderült a neme, és amit nemnek magfelelően szerettünk volna azokat utánna: ágynemű, ruhák, takarók, stb.
2015. júl. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24 körül.. 29 hetes vagyok, megvan minden. Elkapkodtuk. Azt hiszem ráérnénk most is elkezdeni.. csak elkapott a hév amikor megkaptuk a védőnőtől a listát. :D
2015. júl. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%

5 hetes terhes voltam, amikor megvettem neki a légzésfigyelőt.

A babonásoknak üzenem, hogy ezen nem függ semmi, makkegészséges kislányom született! :)

Ja, ráadásul amint pozitív lett a teszt újságoltam boldog-boldogtalannak! :D

2015. júl. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy nagy hassal se télen a csúszós jégen, se nyáron a 40 fokban nem kellemes vásárolni, cipekedni! A férfiak egyébként sincsenek oda érte és 10 percenként megkérdezik, hogy ,,Komolyan??? Még ez is kell???", szóval nincs mire várni. Intézd el akkor, amikor még el tudod, mert ha apa választ, az nem biztos, hogy jó ötlet.
2015. júl. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Wiky93 ***** válasza:
Amint megtudtam a nemét (kb 22-ik héttől) kiságyat pont aznap vettünk mielőtt megtudtuk a nemét.
2015. júl. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!