Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mióta gyerekeink vannak...

Mióta gyerekeink vannak félek, hogy bajunk esik. Ti is?

Figyelt kérdés
Szeretnénk 3at. 2 van. Múltkor még sírva is fakadtam, hogy ha a férjemmel vagy velem történik vmi, akkor mi lesz? Egyedül 3mal? Be szabad vállalni ilyet? Meg lehet oldani egyáltalán. Nagyon félek, pedig egészségesek vagyunk és jól keresünk. Mégis. Ti nem féltek ilyesmitől? Megőrültem?
2015. júl. 14. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem őrültél meg :D Énis félek. Nálunk 3 van (2 terveztünk a harmadik csak ajándék baba) . Hát nem egyszerű, de vállalható.
2015. júl. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha mindketten itt vagyunk egy tucatot is el tudunk tartani és szívünk is van hozzá. De ha bármelyikünkkel történik valami, a másik hogyan oldja meg? Hogyan dolgozik, ha a kicsi meg a pici meg a mégkisebb itt van? Főleg, hogy itthon vagyok 4 éve, mi lesz, ha a páromat mondjuk elüti egy autó, hogyan találok munkát hirtelen, és hová teszem a 2-3 gyereket? Rémálom. De semmi nem garantálja, hogy nem lesz baj, nem? Nem tudom, hogyan nyomjam el a kétségeket. Pedig olyan boldogok és kiegyensúlyozottak vagyunk. Nincs okom ilyen gondolatokra.
2015. júl. 14. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez ilyen sajnos. Ha veled történne valami, a férjednek is nehéz lenne.

Én is félek ettől, de nem folyamatosan jár ezen az agyam. Szerintem ha van 2, akkor emiatt nem érdemes a 3. babáról lemondani, ha amúgy minden adott és szeretnétek is.

2015. júl. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen vagyok én is, de globális dolgoktól is szoktam félni, és félteni őket.
2015. júl. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerek egy anyukát aki alig 30 évesen özvegyült meg 3 pici gyerekkel. A legnagyobb még ovis a legkisebb pár hónapos volt, mikor meghalt az apuka... Nem a megélhetés része az igazi pokol.
2015. júl. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ez egy reális lehetőség, az élet tényleg kiszámíthatatlan. Sajnos nekem is gyakran megfordul a fejemben, mi lenne, ha én nem lennék, és még gyakrabban, hogy mi lenne, ha apa nem lenne. Igyekszem nem agyalni ezen, nehogy "bevonzzam".

Ahányszor pl majdnem elgázolnak az értelmes autósok vagy ahányszor az úttesten hosszában kényszerülök közlekedni a parkoló autók vagy egy építkezés miatt, mindig arra gondolok, hogy az, aki lyen módon veszélybe sodor engem, nem fogja helyettem fölnevelni a gyerekemet, ha miatta elüt egy autó. Tudom, hlyeség :)

2015. júl. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!