Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mennyi hetesen kezdtetek...

Ti mennyi hetesen kezdtetek el vásárolni baba dolgokat? (ruha, cumi stb. )

Figyelt kérdés
2015. júl. 15. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Amikor megszületett.
2015. júl. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
36-7.akkor vettem par bodyt ,cumit ,kadat ,textilpelenkakat stb.az agyat szules elott par nappal:)
2015. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb 16-18 hetesen kezdtem. Most vagyok 32, és már csak a kiságy hiányzik. De már kinéztem vagy 3 hónapja, csak meg kell rendelni, ebben a hónapban az is meglesz :)
2015. júl. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a terhesség kiderülése után elkezdtük megvenni a dolgait. Kiságy, pelenkázó, kiskád, babakocsi, autósülés, mellszivó, cumisüvegek, stb. a 3-4-5 hónapban lett megvéve, a többivel megvártuk mig kiderült a neme, és nemnek megfelelően ruhákat, takarókat, plédeket, ágyneműt a 6-7 hónapban.
2015. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
24. héttől. Apránként vettünk meg mindent. Utoljára maradt a babakocsi és a bútorok. Nem akartunk egyszerre mindent mert nem olcsó mulatság. Minden hónapban vettünk valamit.
2015. júl. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét gyermek összes cuccával elkészültem 22-24. hét körül. Utána már csak várni kellett. De ismerek olyan családot, ahol a gyerek már otthon volt, de ágya még dobozban volt lapra szerelve. Engem megnyugtatott a rend, tisztaság, rendszerezettség a szekrényekben. A változást is könnyebb megszokni, ha az otthonunk változásaira szánunk időt. Azért első körben látni egy babaágyat a lakásban nem semmi érzés :) Megéltük, álmodoztunk felette, nagyon szép időszak volt. A felkészülésben is segített, mindkétszer.
2015. júl. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

24. hét után apránként vettünk meg mindent.

Így volt időm felmérni és összehasonlítani a dolgokat, egy-egy nagybevásárláskor már valami babaholmi (popsitörlő, textilpelenka stb.) bekerült a kosárba.

A 36. héten vettük meg a babakocsit és kész is voltunk mindennel.

2015. júl. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
5 hónapos terhes voltam, amikor költöztünk, így addig csak 1-2 ruhadarabot vásároltam, ami nagyon megtetszett. Utána aztán folyamatosan szereztük be a dolgokat, figyelve az akciókat is, illetve sok dolgot kaptunk használtan családon belül (babakocsi, mérleg, sterilizáló, ruhák stb.). Kb. 34. hétre minden készen volt, 36. hétre pedig a kórházi csomagom is teljesen összeállt. Nem szerettem volna az utolsó pillanatra hagyni, hiszen nem lehet tudni, mikor érkezik egy baba. Másrészt olyan jó volt bemenni az utolsó hetekben a szobájába, amikor minden készen várta. :)
2015. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Amikor a fiammal voltam terhes, akkor rögtön a pozitív teszt után. Mondjuk ő nem tervezett baba volt (ettől függetlenül nagyon örültünk neki, mint az ebből is látszik), és még nagyon fiatal is voltam, húsz éves, szóval nekem meg sem fordult a fejemben, hogy valami gond is lehet esetleg. Úgyhogy amikor megszületett, már rég megvolt mindene, de ettől függetlenül rendíthetetlenül vásároltam, na persze akkor már javarészt felesleges dolgokat, csak ezt akkor még nem tudtam :D

Most, tíz év elteltével várjuk a tesót, két év próbálkozás után, jelenleg 8 hetes vagyok, és most sokkal parásabb vagyok, úgyhogy még semmit nem vettem, és szerintem kb. a 20. héten fogok nekiállni. Így is bőven lesz időnk mindent beszerezni, még az én szám íze szerint is, hogy én tényleg nagyon apránként szeretek vásárolni.

2015. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
37. héten, amikor abbahagytam a munkát.
2015. júl. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!