Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bevállalnátok a 2. babát?

Bevállalnátok a 2. babát?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és van már egy 17 hónaposom. Sajnos 6éve jöttek rá,hogy autoimmun pajzsmirigy alulműködésem van és az eredményeim már nagyon rosszak. Most 137-es euthyrox-ot szedek. Ez javulni sosem fog,csak romlani. Az orvos azt javasolta,hogy jobb lenne minél előbb teherbe esni a 2.-al,ha szeretnénk. Perszehogy szeretnék még egy babát,de nem túl kicsi a lányom,hogy újabb babám legyen? Hogy boldogultok 2 kisgyerekkel? Mit tennétek a helyemben. Belevágnátok most,vagy várnátok pár évet,de akor már nem biztos,hogy teherbe estek,vagy nagyon nehezen.
2015. júl. 19. 14:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem mehet simán. De ha már 24 évesen gyereked van, akkor továbbtanultál te? Vagy van legalább valami stabil háttered a gyerekek felnevelésére?
2015. júl. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha most azonnal teherbe esel, a nagyobbik akkor is elmúlik 2 éves, mire a tesó születik. Nekem kis korkülönbséggel születtek a gyerekeim, az első és a harmadik között 3 és fél év van. Voltak nehéz időszakok, de nagyon jól összenőttek, most a legnagyobb 6 éves, a kicsi pedig 2,5.
2015. júl. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Simán mehet. Nekem 19 hós volt a fiam, mikor a húga született és nem esett bajom tőle. Igaz nem volt könnyű, de mindent megér látni őket, ahogy együtt játszanak, összenőttek.
2015. júl. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves első! nem hinném,hogy a magánéletem Rád tartozik. De igen,továbbtanultam..igaz nem végeztem el az egyetemet,de van óvónői,nevelőnői végzettségem. 3 éves suli volt. Államvizsgák után lettem állapotos. A gyerekemet kiváló körülmények közt nevelem. Van saját házunk,autónk,férjnél vagyok...de a a legfontosabb szeretetteljes családi körben növekszik a kislányunk.
2015. júl. 19. 14:36
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Nyugi, nyugi, csak én is 24 vagyok, azért kérdeztem :D
2015. júl. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És Neked van már gyermeked? :) Azért kaptam fel egy kicsit a vizet,mert utállom,mikor ilyeneket kérdeznek,hogy fel tudom e nevelni,továbbtanultam e..Az első babánk is tervezett volt.
2015. júl. 19. 14:41
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

én is bevállalnám a másodikat. én 25 vagyok, 2 kis gyerkőccel.én is azt hittem hogy nehéz lesz de egy két hét és teljesen összeszoktunk, és már megvan a napi rutin:) szerintem neked is menne.

(nekem is van egyetemi diplomám, férjem (aki annyi idős mint én, házunk autónk) és mi is nagyon boldogok vagyunk.


szóval hajrá:)

2015. júl. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Kedves Kérdező, szeretnélek megnyugtatni. Nem kicsi a babád. Nekem a 4. gyerekem születésekor volt egy 15 hónaposom, egy 33 hónaposom meg egy 5,5 évesem. Mindezt 0 segítséggel. Megoldható, ettől ne félj! Nyugodtan ess teherbe minél hamarabb!
2015. júl. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is vágjatok bele,ha szeretnétek még egy babát. Én is 27 éves vagyok, másfél hónap múlva jön a harmadik. 2 év van a két nagyobb között. Meg van a háttér, szeretitek egymást és most van még lehetőségetek még egy csodás babához. Szerintem nem érdemes kihagyni :) kívánok nektek minden jót!
2015. júl. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%

Ha úgy érzitek, hogy képesek vagytok rá, akkor simán. Minimum meg lesz köztük a két év, amúgy se jó a túl nagy korkülönbség. :)

Sok sikert!

2015. júl. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!