Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bevállalnátok a 2. babát?

Bevállalnátok a 2. babát?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és van már egy 17 hónaposom. Sajnos 6éve jöttek rá,hogy autoimmun pajzsmirigy alulműködésem van és az eredményeim már nagyon rosszak. Most 137-es euthyrox-ot szedek. Ez javulni sosem fog,csak romlani. Az orvos azt javasolta,hogy jobb lenne minél előbb teherbe esni a 2.-al,ha szeretnénk. Perszehogy szeretnék még egy babát,de nem túl kicsi a lányom,hogy újabb babám legyen? Hogy boldogultok 2 kisgyerekkel? Mit tennétek a helyemben. Belevágnátok most,vagy várnátok pár évet,de akor már nem biztos,hogy teherbe estek,vagy nagyon nehezen.
2015. júl. 19. 14:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk tudatosan 2 év lesz a gyerekek között, és nem azért, mert bármi sürgetne :) mi így szerettük volna. Szerintük jobb a kis korkülönbség, és sok hasonlóan gondolkodó családot ismerek. Szerintem is simán vágjatok bele! :)
2015. júl. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A helyedben belevágnék! Mi nem vállaltunk kis korkülönbséggel, mert a fiam elég nehéz eset, de ha ezen múlt volna a kistesó, hogy "most, vagy val.szín soha", akkor bevállaltuk volna erőnkön felül is. SZerintem ha nagyon szeretnétek, mindenképp érdemes! Az sem biztos, hogy elsőre összejön, és sok családnál ilyenkor már meg is van a kistesó, 2 éves kor körül.

Ahogy írod az anyagi helyzetetek is jó, gondolom akkor a segítségnek sem lesz akadálya, ha nagyon nehéz lenne a 2 picivel. SZóval hajrá! :)

2015. júl. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!