Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tudtatok megvalni...

Hogyan tudtatok megvalni helyhiany miatt olyan dolgoktol, amik a szivetekhez nött, de mar nem hasznaltatok, amikor jött a baba?

Figyelt kérdés

Van egy gitarom, regen sokat jatszottam rajta, es most is jo erzes neha ranezni, megha csak nagyon ritkan veszem is elö. Jo gitar, sok dalt irtam a segitsegevel. Most, hogy jön a baba, kelleni fog minden hely, es mivel szinte nem is hasznalom, beadtam a derekam, hogy taroljuk mashol, ami gyakorlatilag azt jelenti, hogy valjunk meg töle. (Külfödlön elünk, haza kell igy vinni).


Ti hogyan valtatok meg az ilyen szemelyes jellegü, de helyet foglalo targyaktol? Valahogy ugy erzem, hogy a szemelyisegemböl kell feladnom egy darabot, ha megvalok töle.


2015. júl. 24. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mérlegeltem, hogy miért teszem. Egy korszak véget ért. Egy másik kezdődik, amiben hely kell egy új embernek, aki belőlünk születik... erre koncentráltam és logikusan döntöttem.
2015. júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ami ennyire fontos, attól nem válnék meg. Pedig egy kifejezetten kidobálós típus vagyok. Inkább szelektálnám a ruhákat, hazavinnék régi könyveket vagy akármi, semmint a gitárt. A gyereknek is kelleni fog 10 év múlva!!
2015. júl. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se válj meg pont a gitártól, inkább játssz néha újra (terhesen és a még nagyrészt fekvő kisbabának is biztos megnyugtató) és kb. 3-4 év szünet után nagyobb ovisként (ha már nem tépi-üti) tanítgathatod a gyereket is. Tokban akaszd a falra vagy ajtó fölé, tedd az akasztós szekrény aljába vagy egy szekrény tetejére...
2015. júl. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne válj meg töle. Hasznos lehet még, ha jön a baba. Vegyetek ilyen falra szerelhetö akasztot, a falon nem fog senkit zavarni, nem foglal helyet.
2015. júl. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat, egyelöre megmarad, majd meglatjuk, hogy lesz hely. A falra nem tudjuk feltenni, mert ahol lenne hely, ott be tud mögötte peneszedni, igy is be szokott, hogy meg van mozgatva, nagy szekrenyünk, amibe beferne, vagy aminek a tetejere lehetne tenni, nincs. Bar 2 ev mulva valoszinüleg ugyis költözni kell, addig meg talan sikerül helyet szoritani neki:)
2015. júl. 24. 11:12
 6/7 anonim ***** válasza:
ajtó fölé? :)
2015. júl. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt meg ki kell merni, eleg magasak az ajtok, es a belmagassag nem a leghatalmasabb:) Köszönöm az ötleteket, valahol biztosan talalunk neki helyet:)
2015. júl. 24. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!