Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apasági nyilatkozathoz mi kell?

Chibi1993 kérdése:

Apasági nyilatkozathoz mi kell?

Figyelt kérdés

Személyi, lakcím kártya mindkettőnknek kell azt tudom,de elég e az az igazolás amit kaptam a családi adókedvezményhez is:igazolom hogy 2015.Április.01-én töltötte a gravida a terhesség 91.napját.plusz a terhességi kiskönyv(szülés várható időtartalmával)

Vagy kell egy új külön igazolás?



2015. júl. 24. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Orvos adott nekem igazolást a szülés várható időpontjáról külön, mert azt ott fogták.

Plusz kell egy papír a családi állapotodról.

2015. júl. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Regen elég volt a védőnőtől külön igazolás de mostmar a terhesgonddozast vegzo orvostol kell kerni apaságihoz egy igazolást. Aztan jegyző es lakcim es szemelyi igazolvány. 3hete csinaltattam ez biztos.
2015. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2015. júl. 24. 13:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Sokat valtozott a lanyomnal még konyebb volt mostmár macerásabb.
2015. júl. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nemrég csináltattuk meg mi is. Kellett hozzá az igazolványainkon kívül:

- orvosi aláírással pecséttel ellátott nyilatkozat a fogantatás feltételezett időpontjáról és a szülés várható időpontjáról.

(ehhez a nyomtatványt adhatja a védőnő, kaphatsz a terhesgondozáson vagy a hivatal mi egyik helyen se találtunk csak küldözgettek jobbra balra végül az orvos simán írt egyet azt is elfogadták)

- kell részedről egy hajadonsági nyilatkozat/ ha elváltál akkor a válás idejéről egy papír

( a hajadonságit nekem azonnal megcsinálták a kormányablakban nem kellett rá várni)


*oh és készülj fel rengetegszer kell aláírni :)

2015. júl. 25. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen köszi tényleg így történt,ahogy kedves utolsó irta :) bár nekem a hajadonságit nem nekem kellett elintézni hanem lekérték a nyilvántartásból. :) és tényleg ennyi autogrammot még életemben nem adtam :D
2015. aug. 16. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!