Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szetvalnak utjaink. Jon a...

Szetvalnak utjaink. Jon a masadik baba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ferjemmel kulon mejunk, miutan szerencsejatekos lett egy eve, iszik, es folyton megalaz. Bevallom nagy hibat kovettem el, hogy nem gondolkodtam elobb, probaltam menteni a csaladot. Kozbe a masadik babankat varom, 7 honapos terhes vagyok. Nem birom mar a ferjemmel, folyton meggyalaz, nem foglalkozik velunk, mindig azt mondja szeret, de nem ugy viselkedik. Ha a terhessegem elejen lennek, most biztosan megszakitanam, es megertem ha valaki lehord emiatt

... Most nem tudom hogyan tovabb, meg van egy egy eves kislanyom, es dolgozni sem fogok menni a kissebbiktol, gyereknevelesim sem lesz, es nincs senki tamaszom. Emelett alberletben lakunk, nem tudok egyedul mindent fenttartani.Hogyan lehet ezt megoldani?


2015. júl. 26. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
GYerektartás, aztán amilyen gyorsan tudsz, menj vissza dolgozni.
2015. júl. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Keress anyaotthont:


[link]


Gyerektartást nem tudom, mennyit látsz majd egy függőtől, ha megítélik, bizonyos feltételek megléte esetén megelőlegezhet az állam 6 hónapot. A legjobb megoldás mégiscsak az lenne, ha rábeszélnéd a párodat az elvonókúrára.

2015. júl. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
A gondolkodás nem az erősséged. Szerencse játékos. De biztos hogy nem egy kezdődött. Azon sok buta nők közé tartozol akik ha valami baj van , felcsináltatják magukat. Mintha ezzel megoldódna a helyzet. Mégha ezért lehurrognak is engem.
2015. júl. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
*nem egy éve.
2015. júl. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy éves a nagyobb és 7 hónapos terhes vagy? Gratula!

1 éve szerencsejátékos a férjed? Akkor az első gyerek születése körül kezdődött? Gondolom abba menekült az otthoni dolgok elől. Persze ez nem mentség, de valami akkor változhatott benne.

Szerintem érdemes lenne egy elvonót még megkísérelni, persze csak ha nem látja be magától, hogy nincs értelme. Gyerekhez hogy áll? Szereti, foglalkozik vele?

Csak azért kérdezem, mert a tesóm volt súlyos játékfüggő évekig (lopott, hazudott, eladott amit csak tudott, aranyakat, bicajt, majd azt mondta, hogy ellopták), már 2 gyerek volt, imádta őket. Sógornőm elköltözött a 2 gyerekkel. El is váltak. 1 év különélés, sógornőmnek új pár után rájöttek, hogy együtt akarnak lenni, így kibékültek, tesóm tepert, mint állat. :D Leállt a játékról, már 2 éves elmúlt a 3. gyerekük. :D

2015. júl. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Iszik, megaláz, meggyaláz, te mégis lefeküdtél vele. Hát az eszedért nem lopnának el téged sem, kérdező. ...és a legjobb, h most meg csak nézel körbe, h de hát neked van egy egyéves kislányod, semmi pénzed, semmi segítséged. Jókor kapcsolsz.
2015. júl. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na gondolom amiket összehordtatok szerencsétlen kérdezőről,azokkal ő is tisztában van és nem ezért tette fel a kérdést...

Hogy lehet ennyi rosszindulatú, gonosz nő, anya mostanában?

Nyilván elcseszte, én se feküdtem volna már össze vele, de neki máshogy alakult az élete, és a legjobb kiutat keresi...

Szóval kérdező, keresd fel az önkormányzatot, gyámhivatalt, esetleg anyaotthont.

Más lehetőség jó pár hónapig nem nagyon lesz, sajnálom és sok erőt!

2015. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Add örökbe a picit vagy menj albérletbe gyest és családi pótlékot mindenképpen kapsz, a gyerektartást is kérd a bíróságtól ha nem fizet kérheted az állami megelőlegezést.
2015. júl. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!