Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem idegesít titeket ez a sok...

Nem idegesít titeket ez a sok terhes lehetek kérdés?

Figyelt kérdés

Napi 200szor felteszik és olyan kifejtést írnak hozzájuk,hogy vmi elképesztő. Egy napja szexelt és terhességi tünetei vannak. Meg menzesz előtt 1 héttel tesztel és csodálkozik,hogy negatív. Megcsinál 4-4 egy csíkos tesztet,de ő érzi,hogy terhes

A másik kedvencem a teszten csíkot látók. Full negatív,de ő látja.

Nem akarok elitélni senkit,de gondolom nem 13-14 éves lányok írják ki ezeket a kérdéseket,hanem érett nők.

Szerintem ez nagyon kritikán aluli. Azt is megértem,hogy nagyon szeretnének babát,de nem lehetne utánna nézni neten és nem az anyukákat,kismamákat torpedózni ezekkel a kérdésekkel?

Akik normálisan felteszik a kérdést és értelme és valóság alapja van annak tisztelet!


2015. júl. 26. 13:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

De.

Sőt, már az egész GYIK nagyon kezd idegesíteni...

2015. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mindjart magukra ismernek... es toroltetik a kerdesed...
2015. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%

Nézd, ha idegesít, akkor nem kell elolvasni, tovább kell lépni.

Amúgy ha hiszed, ha nem, nem csak 13-14 évesek tesznek fel ilyen és ehhez hasonló kérdéseket, nem egyszer találkoztam olyannal, aki huszon- vagy harmincéves volt, ráadásul szült is, mégsem volt alapvető dolgokkal tisztában.

De erre van ez az oldal, hogy kérdéseket lehet feltenni és van olyan, aki hülyeségeket kérdez, tényleg. Én az ilyenen vagy túllépek, vagy javasolok neki egy biológia könyvet tanulmányozni!:)

2015. júl. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Ezek a nők teljesen elvesztették a realitás erzekuket csak a gyerek körül forog a gondolatuk. Én sajnálom oket
2015. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%
Én legkevésbé azt a részét értem, hogy nem tud pár napot türelmesen kivárni a teszttel, viszont gyereket szeretne - akinél majd ki fog akadni, hogy türelmetlen a gyerek (pl. ovis kor) és nem képes kivárni valamit, ami neki épp nagyon fontos (ez ugye kisgyereknél bármi lehet, logikát nélkülözve).
2015. júl. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Direkt nem írtam konkrét kérdésekről,hanem amiket úgy 80-90% elhangoznak.

És ismét kihangsúlyozom,hogy TISZTELET a kivételnek!

2015. júl. 26. 13:27
 7/19 anonim ***** válasza:

sajnos ugy, ahogyan a 4. válaszolo irta...


egyébként javarészt nem is 13-14 évesek irják ki ezeket a kérdéseket..hanem joval idosebbek.


és igen, nagyon idegesitoek. nem olvasom el oket, de minden 5. kérdés ezzel kapcsolatos..vagy a gyeddel...:(

2015. júl. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
De nagyon. A terhes lehetek-e, a hány hetes lehetek, a milyen nemű lehet, na meg az abortusz nem abortusz kérdés. Érdekes ezekre mindig reagálnak, de ha valami értelmes kérdésed lenne és segítség kellene, arra meg nem nagyon kapsz választ még ha tudnának is segíteni.
2015. júl. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvencem az "akartok tippelni?" "Mit gondoltok a görbémről?", "szerintetek ez hány csík?"-jellegű kérdések...
2015. júl. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Utolsó pont ezeket akartam írni én is.

Bár mindig bele bele olvasok a válaszokba utána megyek is tovább.. :D

2015. júl. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!