Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem idegesít titeket ez a sok...

Nem idegesít titeket ez a sok terhes lehetek kérdés?

Figyelt kérdés

Napi 200szor felteszik és olyan kifejtést írnak hozzájuk,hogy vmi elképesztő. Egy napja szexelt és terhességi tünetei vannak. Meg menzesz előtt 1 héttel tesztel és csodálkozik,hogy negatív. Megcsinál 4-4 egy csíkos tesztet,de ő érzi,hogy terhes

A másik kedvencem a teszten csíkot látók. Full negatív,de ő látja.

Nem akarok elitélni senkit,de gondolom nem 13-14 éves lányok írják ki ezeket a kérdéseket,hanem érett nők.

Szerintem ez nagyon kritikán aluli. Azt is megértem,hogy nagyon szeretnének babát,de nem lehetne utánna nézni neten és nem az anyukákat,kismamákat torpedózni ezekkel a kérdésekkel?

Akik normálisan felteszik a kérdést és értelme és valóság alapja van annak tisztelet!


2015. júl. 26. 13:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Engem is kiakasztanak ezek a kérdések nagyon. Olyan teszteket töltenek fel, amikröl üvölt, hogy negativ. De ök mégis látják a csikot, csak át kell tenni a képet negativba és messziröl, hunyoritva kell nézni, miután darabjaira szedték a tesztet. De aztán belegondolok, hogy hány és hány ismerösömnek nem jön össze a baba már évek ota, és hát na.. látom, hogy el vannak kesredve. Azt is elhiszem, hogy komolyan valodinak hiszik a beképzelt tüneteket. Idegesitenek ezek a kérdések, igen, mégsem rugok beléjük, mert igazábol magamban sajnálom öket nagyon. Igy csak tovább tekerek és kész.
2015. júl. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A legrosszabb az, hogy azokat a válaszolókat anyázzák le, akik leírják, hogy negatív a teszt.
2015. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
17%
Engem meg idegesítenek a "hogyan lehet egymásra licitálva leszólni, kinevetni másokat,csámcsogni mások tudatlanságán, tájékozatlanságán, mert annyi empátia, és intelligencia sincs bennem, hogy simán csak továbblépjek a kérdés felett" kérdések.
2015. júl. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem. Ennek az oldalnak az a lényege, hogy (szinte) akármit megkérdezhetsz. Viszont van egy másik lényeges tulajdonsága is, nem kötelező minden kérdést elolvasni. Főleg megválaszolni. Úgyhogy én ki is találtam egy jó módszert arra az esetre, ha nem érdekel a téma: nem nyitom meg a kérdést. Próbáld ki, szerintem neked is beválhat! :)


Amúgy az anyukák és a kismamák, akiket szerinted torpedóznak, értelemszerűen nem a terherbe esés témakört olvasgatják már. Bal oldalon vannak a témakörök, gördíts lejjebb, és ki tudod választani, melyikben szeretnél olvasgatni, kérdezgetni, válaszolgatni (kattintani kell). Ez is rém praktikus dolog.

2015. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, én is csak sajnálni tudom ezeket a nőket. Mennyire elkeseredett, kétségbeesett lehet az, aki még ki is photoshoppolja a teszt képét, mert az úgy két csíkot mutat, de csak déli fénynél és csak Macbook esetében... Szerintem borzasztó szomorú, hogy ilyen idegállapotba kerülnek egyesek a gyerekvállalástól. Ma is volt olyan kérdés, hogy az hogyan éli túl (!), akinek már hónapok óta nem jön össze? Mintha valami verseny lenne a gyerekvállalás és akinek nem sikerül 3 hónap alatt, az meghal. Ugyanakkor én nem tudom hibáztatni ezeket a nőket sem. Miféle világban élünk? Percre pontosan ki van számítva, hogy ennyit kell dolgoznod, hogy kapj GYED-et, hogy x idős korodra jön össze a lakás, autó, de 30-on túl már ne vállalj, mert Downos lesz... Lehet én is rástresszelnék, ha tudnám, hogy lehet csak pár évem van ahhoz, hogy egészséges babát szüljek.
2015. júl. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Gyk egyre idegesitöbb ,2 éve még nem volt az annyira.
2015. júl. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Engem meg idegesítenek a "hogyan lehet egymásra licitálva leszólni, kinevetni másokat,csámcsogni mások tudatlanságán, tájékozatlanságán, mert annyi empátia, és intelligencia sincs bennem, hogy simán csak továbblépjek a kérdés felett" kérdések."



Ennek okán nem zártad be a kérdést, hanem jól válaszoltál rá. Nagy taps! :) Így kell vizet prédikálni, ez gyönyörű volt! :D

2015. júl. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Én is 3 évet vártam a lányomra,de mégse ide írtam abszurt dolgokat. Inkább bújtam a netet a tünetekkel kapcsolatban és,hogy mikor mi történik. Mikor kell tesztelni,beágyazódás,peteérés stb...


Nyilván a kismamák és az anyukák tudnak válaszolni ezekre a kérdésekre. Aki sose volt várandós az nem fogja megmondani,hogy a tünetei alapján terhes-e a kérdező.

Ha meg valaki annyira elvetemült,hogy oda tesz még egy csíkot a tesztjére és fogadja a gratulációkat,attól még nem lesz gyereke

2015. júl. 27. 14:07
 19/19 anonim ***** válasza:
Akkor most a a gond, hogy ők nem úgy élik ezt meg, ahogy te? Vagy hogy úgy érzed, muszáj válaszolnod, csak mert neked már van gyereked? Vagy szimplán nálad ilyen fura módon jön ki a gyereked miatti öröm?
2015. júl. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!