Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megtilthatom hogy az új nő...

Megtilthatom hogy az új nő lássa a gyereket?

Figyelt kérdés

Volt párommal szétköltöztünk, ő együtt él az új nővel...van egy 7 éves lányunk.

Megtilthatom hogy a nő lássa a gyereket? Gyt még nincs meghatározva .


2015. júl. 31. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
És annak mi értelme lenne hosszútávon?
2015. júl. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem hosszútávon ott se lesznek együtt...mi értelme a gyereket megismertetni minden aktuális nővel?
2015. júl. 31. 19:26
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt laknak, akkor a kérdésed értelmetlen is. Úgyis találkozni fognak.
2015. júl. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Nem, nem tilthatod, hacsak nem drogos, alkoholista, agresszív. Èn ezt már vègigjártam. Fèl èves volt a kisebb, másfèl a nagyobb lányom, amikor szètmentünk. Azóta minden aktuális barátnőt bemutat nekik. Sőt, gyakran a gyerekek előtt is veszekszik az èppen aktuálissal. Most 8 ès 9 èvesek. Sokszor passzolta le a nőknek az apás hètvègèn, hagyta már strandra menni velük őket. Ezeknek nem örültem, de a bíróság szerint nem tudnak mit tenni, amíg nem veszèlyezteti őket.

Bezzeg, mikor èn 5 ève összejöttem a mostani párommal, ő azonnal jelentett a gyámügynèl, hogy minden pasit bemutatok a gyerekeknek. A mostani párom az egyetlen, aki a válásunk óta velem van. A gyerekek imádják.

2015. júl. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Azt mèg hozzáteszem, hogy az èn gyerekeim súlyos betegek, ezèrt aki vigyáz rájuk, annak tisztában kell lennie azzal, hogy hogyan kell egy rohamot kezelni. Persze, ezeket a nők nem tudják.
2015. júl. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem fogod visszakapni a férjed, és ez pitiáner bosszú egy keserű nő részéről. Nem azzal foglalkoznék, hogy az ő kapcsolatuk mennyire stabil, hanem magammal, hogy miért vagyok ilyen megkeseredett és gonosz, a helyedben. Te ott leszel a gyerek mellett, csodálatos példát adsz abból, hogyan ne viselkedjen válás esetén, mert szánalmas. N32
2015. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Amíg nincs hivatalos gyt tehet valamit ha nem engedem a gyereket?
2015. júl. 31. 19:50
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem függ össze.
2015. júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit tehetsz? Lepj tovabb es ne keseregj.
2015. júl. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyerektartás és láthatás nem függ össze.

Amíg nincs a láthatásról ítélet, addig meg kell, hogy egyezzetek valahogy, de szerintem az a mérvadó, hogy mi a gyerek bejelentett lakcíme, ott kell laknia addig.

2015. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!