Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mennyire becsülitek meg a...

Ti mennyire becsülitek meg a védőnőtök munkáját? Milyen egy védőnő megbecsülése általában? Van aki a BKV ellenőrrel tekinti egy szinten?

Figyelt kérdés
2015. aug. 1. 10:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a régit nagyon utáltam, kimondottan erőszakos, okoskodó, nagyképű nő volt. Nagyon bíztam benne, hogy a mostani terhességem alatt nem lesz hozzá szerencsém, és hála az égnek így is lett, elment már nyugdíjba. A mostanival csak egyszer találkoztam eddig, ő elég normálisnak tűnik, de persze majd még kiderül. Én minden esetre úgy állok hozzá, hogy biztos együtt tudunk majd működni.
2015. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
36%
nálam kb egy szinten van a bkv ellenőrrel,csak azt legalább nem kell sokszor szagolnom.
2015. aug. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
95%

Az első védőnőm teljesen beletojt a dolgokba.

34 hetesen tudtam meg hogy havonta terhesgondozásra kéne járnom. Kis híján lemaradtam az egyszeri anyaságiról.

(szó szerint pár órán múlt. Délelőtt meglett az utolsó pecsét, délután kettőkor jött az első fájásom)

Két hetes volt a lányom, mikor nyugdíjba ment.

Egy rémes, pökhendi nőt "kaptam" helyette.

Komolyan mintha egy rémes anyósom lett volna.

Mikor elköltöztünk, az új helyen egy fiatalka frissdiplomás volt.

Aranyos volt, de rettentő görcsös, és szörnyen pletykás .

Amikor jeleztem ,hogy nem vagyok vevő a pletykára (ráadásul egy barátnőmet szidta nekem, akkor megsértődött, és próbált visszaélni a hatáskörével.

Havonta kétszer "benézett", volt hogy nem voltunk otthon, mert az apósomékhoz utaztunk, és felháborodottan hívott kedden, hogy második napja nem nyitok ajtót, pedig neki körül kell néznie, és amint megtudta, hogy két hétre elutaztunk, háborgott , hogy ezt neki be kell jelentenem. Szó szerint hisztizni kezdett.

Na ezek után panaszt tettem.

2015. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ÁLtalánosságban a védőnőkről nincs véleményem, mert attól, hogy védődő, lehet mág rossz védőnő vagy jó védőnő is. A miénknél a tanácsadás abban mertült ki, hogy egy internetes oldal termékeit reklámozta ezerrel, hogy rendljünk onnan csodaszereket. Na ez azért nem kicsit gáz szerintem.
2015. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
attóol függ milyen nézőpontra vagy kiváncsi :-) terhesen idegesítő volt,a méregetés meg a kalória szegény diéta,sószegény diéta szöveg,de babával jól jöttek a tanácsai :-) a védőnő azért van,hogy segítsen,és tanácsot adjon,biztos van rossz védőnő is,a miénk szerencsére nem az. én kedvelem,segítőkész,pont egy-két hete hívtam fel,tejérzékeny a lányom,a tojás is gyanús,az evését beszéltük át mi,hogy legyen nekem jól jönnek a tanácsai. meg a szoptatás nagyíon nehezen ment az elején,ott is jó volt,hogy tudtam kitől kérdezni
2015. aug. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!