Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a jobb 4 órás munka 2...

Melyik a jobb 4 órás munka 2 kicsi mellett?

Figyelt kérdés

A barátnőm talált két 4órás munkát, és vmelyikre el szeretne menni, és azt akarja, hogy menjek vele. De nem tudjuk melyik a jobb :D

Az egyik kérdőívezés (utcán), a másik szórólapozás (szintén utcán). Tehát majdnem ugyanaz, a pénz is.

Melyik lehet a jobb?


Egy 1 évesem és egy 4 évesem van


2015. aug. 3. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek közül szórólap. Kérdőívezésnél gyakori a teljesítménybér de ha nem, akkor sem állnak szóba veled az emberek. A szemükben ezek a munkak egy fokkal vannak a kéregetés felett. A szorolapozás is. Tudom, mert csináltam suli mellett. De legalább ott nem kellett beszélgetnem másokkal.
2015. aug. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csináltam annó én is mindkettőt, és én is a szórólapozást választanám, az 1-es válaszoló jól leírta, hogy miért.
2015. aug. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szórólapozás, mert oda még a gyerek is mehet veled, ha úgy adódik
2015. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szorolapozás .
2015. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!