Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Novemberben születik meg a...

Anonymer kérdése:

Novemberben születik meg a gyerekem, de külföldön fogok dolgozni. Szemét lennék?

Figyelt kérdés
Itthon 100.000Ft-ot keresek ami ugye sok mindenre nem elég.Svàjcba szeretnék menni dolgozni.Havi egyszer jönnék haza hogy hozhassak pénzt.Szemét vagyok amiért "lelépek"?A lány nem a barátnőm, véletlen alakult így Ő pedig megakarta tartani.Az első hónapokban ùgyis az anyja mellett a helye!Vagy csak én gondolom így?
2015. aug. 3. 12:57
 1/8 anonim válasza:
7%

Szia, szerintem nem lennél szemét, ugyis az anyukája fog vigyázni rá te pedig szinte semmit nem csinalnal :D inkabb menj ki dolgozni és segitsd anyagilag aztan kesőbb visszajössz


20 L

2015. aug. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Szerencsére Svájcba nem olyan könnyű kijutni,hacsak nincs ismerős,vagy valami tuti munka nyelvtudással.Én itt élek.Ha nincs közötök egymáshoz,ő meg akarta.tartani,akkor igazából a gyerektartàson kívül nincs más,amit te nyújthatnàl.De ha èrdekel a bana,akkor ezt az anyjával kell megbeszèlned.
2015. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
*baba
2015. aug. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

Nem vagy szemét, csak buta.


Egy gyereknek nem az anyja, hanem mindkét szülője mellett a helye. Az első hónapokban alakul ki a legerősebb kötődés, ha havi 1x találkoztok valószínűleg idegen leszel neki.


DE ez a te döntésed. Megértem, ha nem ezzel a lánnyal képzeled el az életed, és a babát sem akartad. Becsülendő, hogy minél többet szeretnél nyújtani legalább anyagilag a gyermeknek.


Igazán jó az lenne, ha lelkiekben is ennyit tudnál adni, de ez nem várható el senkitől sajnos, míg az anyagi az kötelezettség.

2015. aug. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%

Most együtt éltek? Egy pár vagytok? Gondolom, nem, mert írod, hogy nem a barátnőd.

Akkor szerintem neki tök mindegy, hogy itthon vagy külföldön dolgozol. Hiszen egyébként sem vagytok együtt.

Ha van lehetőséged jó munkára, akkor menj és ne ettől tedd függővé, ez ne akadályozzon meg benne. Na meg, több pénzből könnyebben tudsz gyerektartást fizetni, mint 100 ezerből.

2015. aug. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem a barátnőd és nem akarod te sem a gyerekedet, nyugodtan lemondhatsz róla hivatalosan, és akkor még tartás díjat sem kell fizetned. Ha vállaltad azt hogy a lánynak segítesz és a gyerek apja leszel akkor illik itthon maradnod.
2015. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
8%

Annak a nőnek nincsen apja? Mert ha lenne(és persze lenne benne gerinc is...)akkor megfogná a grabancodat kesapám és kötelezne hogy vedd el visszaadva a tisztességét vagy pedig olyan laposra verne hogy több nőt nem tudnál szégyenbe hozni...!


Borzalmas erkölcsi állapotok uralkodnak ebben a mai világban...


A kérdező csak úgy összefeküdt egy nővel(érzelem, együtt járás, stb...ugyan már?!)aztán faképnél hagyja mondván majd hoz pénzt.


Hát kesapám...


Nagyítóval kell keresni de hálisten van ellenpélda! Jómagam családostúl esküvőre vagyok hivatalos jövő szombatra úgyhogy a mai világban is van még tisztesség mégha nagyítóval is kell keresni. Igaz nem lesz nagy dínom-dánom(polgármesteri hivatal, templom)majd 20-30 fő egy hangulatos vendéglőben élő zene mellett vacsora de mégis úgy ahogy illik!


Ti meg kesapám...


Meg ezek a válaszolók...jól mondta egy haver hogy a való élet és a gyak.kérdések ég és föld. Igaza van!

2015. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első 7 év a legmeghatározóbb egy gyerek életében. Már leírták előttem, hogy a gyereknek apára ÉS anyára van szüksége. Ha a te lelkiismeretedet megnyugtatja annyi, hogy havonta egyszer perkálod a pénzt az anyukának, akkor oké, a te dolgod. Később talán majd lesz egy normális nevelőapukája a gyereknek, aki nem fog "véletlenül" összefeküdni fűvel-fával. Ha nem, akkor meg úgy fog felnőni, hogy nem lesz semmilyen apai mintája.
2015. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!