Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák (főleg 2-3 vagy több...

Anyukák (főleg 2-3 vagy több gyerekesek), milyen háztartási gépeket használtok, és melyekre vágytok még?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mondta, hogy nálunk túl van gépesítve minden. Kíváncsi vagyok, mások hogy élnek? Mit használtok szívesen, és mit használnátok szívesen, ha lenne? :)))
2015. aug. 6. 13:43
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Bár csak 1 gyerekem van, de azért válaszolok, ha nem baj. Van porszívóm, vasalóm, kávéfőzőm, mikróm, mosógépem, mosogatógépem, konyhai robotgépem (ami kever, dagaszt), turmixgépem. Szárítógép jó lenne még, de annak nincs hely.
2015. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Esetleg kenyérsütő, robotporszívó, klíma, külön fagyasztószekrény, konyhamalac, egyéb takarítógépek (felmosógép, gőzölős ablaktisztító és társai)? Ennyi minden nálunk sincs, de a vágyaidban sem szerepelnek?
2015. aug. 6. 13:58
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

Mosógép, hajszárító, mosogatógép, kávéfőző, mikró, hűtőszekrény, vasaló, fagyigép, turmixgép:)


Amit ritkán veszek elő: vasaló.


Amit sokan használok: mosogatógép, mosógép.


Amit szeretnék: szárítógép, de csak rossz időben. Én szeretek az udvaron teregetni.


3 gyerek van. ( 6, 12 és 15 évesek)

2015. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
nekem mosógépem van mikró és gáztüzhely,turmixgépem ,porszivom ,hogy mire vágyok még új turmixgépre mert a régi tönkre ment,új porszivóra .
2015. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

Porszívó, vasaló, kávéfőző, teafőző, mosógép, mikró, kenyérpirító-ezek a gyerekek előtt is napi használatban voltak.

Azóta ami még rendszeresen van használva az a turmix, gofrisütő, melegszendvicssütő.

Nem igazán hiányzik semmi.

2015. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

2 gyerekem van. Tűzhely, mosógép, vasaló, szárítógép (ilyenkor nem használom, a kertben teregetek), mikró, kávéfőző, turmix, botmixer, pirító, szendvicssütő, gofrisütő (ritkán), porszívó, ezeket mind használom. Nagyon vágyom egy mosogatógépre, őszre talán lesz. Nem háztartási gép, de nagyon bevált a klíma, anélkül megpurcannánk. :)

Biztos van még, de most ennyi jutott eszembe. Én örülök, hogy gépesített a háztartás, szépen néznénk ki ezek nélkül. Bár nyilván vannak nélkülözhető dolgok köztük, de a többség kell.

2015. aug. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

Elektromos sütő (időzíthető), mosógép (időzíthető), szárítógép, mikró, elektromos kávéfőző, kenyérsütőgép (időzíthető), kenyérpirító és az alap dolgok - porszívó, sima gáz főzőlap, bojler (időzített) stb.


Ami nekem hiányzott, de mára pótoltam, az a mosogatógép. Imádom, hogy nem kell ott állnom esténként a pultnál vakarni az edényeket, bár anyukám nem érti minek kellett pl.

Egy vízforralót még vennék, mert vagy mikróban melegítem a kis mennyiségű vizet, vagy gázon a többet, de nem mindig tudok ott lenni amikor már forr és egy ideig zubog feleslegesen.


Ezeken túl rengeteg elektromos kütyünk van, a párom távvezérlőt kötne a bojlerre is, ha nem lett volna eddig mindig fontosabb dolga, mint azt megprogramozni. (elkezdte)

2015. aug. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

6. vagyok, van fagyasztószekrény is, nagyon ki van használva. Hajszárító persze, hajsütő, egyenesítő, stb.

Kenyérsütőm van a szekrényben, nem használom, olajsütőt sem.

De a robotporszívó nagyon bejön, sajnos nincs. :)

2015. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

2 gyerek van (2,5 éves, 10 hónapos)


Mosó-szárítógép, hajszárító, mikró, melegszendvicssütő, fagyasztóláda, hűtőszekrény,botmixer, turmix, porszívó, vasaló.


Szívesen használom a mosó-szárítót, így nem kell teregetni télen / rossz időben a lakásban, így nyáron az udvarra teregetek inkább. Botmixer még kell a pici ételéhez. Mikró is mindennapos. A hűtő meg alap.


Vasalót szökőévente veszem csak elő.


Nekem ennyi elég, bár egy mosogatógép jó lenne. :)

2015. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

Használat gyakorisága szerinti sorrendben: Porszívó, mikró, mosógép, mosogatógép, szendvicssütő, klíma, turmixgép, kenyérsütőgép, hajszárító, vasaló.

Egy szárítógépnek én is örülnék.

2015. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!