Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez normális dolog vagy csak...

Ez normális dolog vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és a tegnapi napon édesanyám nagyon felbosszantott. Anya elküldött feladni a lottót amivel nem is lenne gond ha nem 20 perccel zárás előtt szólt volna. Mondtam neki hogy nem tudok menni mert még hajat is kellene mosnom ahhoz (teljesen elfeküdtem a hajamat és zsíros is volt) és akkor nem érnék oda. Erre ő elkezdett kiabálni velem hogy márpedig menjek el különben költözzek apámhoz. Kifejeztem nemtetszésemet de gyorsan elrohantam megmosni a hajamat mert ha futok talán odaérek. Mire elkészültem anya benyögte hogy már elküldte a tesómat. Erre eléggé felhúztam magamat mert egy szót nem szólt arról hogy nem kéne sietnem mert nincs hova. Azóta nem szólt hozzám egy szót se csak annyit hogy innentől nekem kell kitakarítanom a wc-t és holnap fel kell mosnom. Mind ezt parancsolva és nem kérve (ez zavar benne a legjobban mert mindig ezt csinálja és hiába csinálok meg mindent amit megparancsol mindig csesztet hogy nem csinálok semmit)



Jogosan akadtam ki ezen?


2015. aug. 9. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Anyukádnak nincs lába? Már bocsi. Nehéz természet lehet. Nincs igaza és nem normális tőle.
2015. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
Anyudnak van valami baja, amit rajtad vezet le az tuti. Ez nem normális dolog. Nyugodtan lázadj fel, 18 éves vagy. Egy lottó miatt kiakadni így, nem normális, hogy büntetnu akar. 21 éves kismama. Van kiút ;)
2015. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem gyors fésű is elég lett volna. Húgom pont ugyanilyen, mint te. Ha boltba kell menni,akkor is minimum 1 órát készülődik. Őszintén? Túlreagálod :) Majd ha családanya leszel, mint én mondjuk, akkor már más lesz a fontossági sorrend. Nem azt mondom, hogy elhanyagolva menj el bárhová is, de a hajad zsírosságát kutya sem nézi, főleg nem a hölgy/úr, akinek még 20 perc van hátra a munkaidejéből. De én sem szoktam vizslatni a lottózóban, kinek mennyire zsíros a haja :)
2015. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Kedves utolsó! A lottó ilyen fontos, ami megér ekkora hisztit? Nem gyógyszerről van szó, vagy valamiről ami másnap nem ér rá...
2015. aug. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mondták már hogy lázadjak fel de én nem szeretnék mert tuti hosszú ideig eltartana mire valami változást összehozok és nagyon nem bírom idegileg az ilyen fajta stresszt.


Persze elmehettem volna úgy is ebben igazad van de szólhatott volna előre.


Köszönöm a választ mindenkinek

2015. aug. 9. 21:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Anyukádnak se kellett volna kiakadni, de neked is elég lett volna a hajadat megfésülni, begumizni. Micsoda probléma! :)
2015. aug. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
4-es! Nem a lottó fontos,hanem az édesanyám, aki megkért valamire! Gondolom elég sok mindent tett már érted édesanyád kedves kérdező, ami neki lehet, hogy nem lett volna fontos, lehet, hogy te is az utolsó pillanatban szóltál neki, mégis megtette.
2015. aug. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem is túlreagálod kicsit, elég lett volna egy hajpánt, a fene nem nézi a hajad. Gondolom anyukád egész nap dolgozott, fáradt volt, ezért kért tőled szívességet, de mikor látta rajtad mennyire húzod a szád inkább a tesódat küldte el, aki megtette ezt neki.
2015. aug. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!