Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6. Dpon vagyok, valaki még...

6. Dpon vagyok, valaki még hasonlòan? Hogy bírjátok türelemmel?

Figyelt kérdés
Ez a harmadik pròbálkozòs ciklusunk.
2015. aug. 10. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, én a 4. dpo-n vagyok, 4. ciklusunk. Nagyon türelmetlen vagyok alapból is, de ilyenkor még jobban :) De most eldöntöttem, hogy csak a nemvárt napján fogok tesztelni, előbb nem. Mindig keresem a csíkot a teszteken, de sosincs ott, és csak elkeseredek. Mikorra nem várod? Nekem 21.-ére kéne nem megjönnie, reméljük nem is jön meg :)
2015. aug. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én 18-ra nem várom :) megpròbálok addig nem tesztelni... leghamarabb hétfőn de lrhet hogy csak szerdán. Marha lassan telik...
2015. aug. 10. 16:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Hány évesek vagytok? Mérsz hőt vagy használsz ovutesztet?
2015. aug. 10. 16:46
 4/4 anonim ***** válasza:
19 vagyok, a párom 20. Ebben a hónapban kezdtem mérni a hőmet, de szerintem valamit rosszul csinálok, mert nem mutatta ki, hogy van ovum. Vagy csak nem volt egyáltalán ovum. Ha ebben a hónapban se sikerült, akkor veszek ovutesztet, az tutira megmutatja, hogy van-e vagy nincs. És te kérdező? :)
2015. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!