Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lányok, akik a babavállalásra...

Lányok, akik a babavállalásra gyűjtötök, hogy bírjátok türelemmel?

Figyelt kérdés
Lehet nem egyértelmű a kérdésem, ezért leírom a saját példám. Nekünk már van egy másfél éves gyermekünk. És nagyon szeretnék már neki tesót :) de most építkeztünk és ez elvitte a pénzünket. Én azon az elven vagyok, hogy a tesónak is járnak az új dolgok, ezért most gyűjtögetünk. De nem egyszerű kivárni. Aki hasonlóan első második babára vár, hogy bírjátok türelemmel?

2013. szept. 18. 10:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha nem gond megírnátok a korotokat és, hogy mekkora az összeg aminél már belevágtok. Elég valószínű, hogy feküdnöm kell a terhesség alatt így nem dolgozhatok majd, ezért is félek.
2013. szept. 18. 10:10
 2/7 anonim ***** válasza:

Én az elsőnél voltam így.

Kiszámoltuk,hogy ha legrosszabb esetben az elejétől nem dolgozhatok,akkor mennyi esik ki,plusz 1 év otthon,vagy 2 ha valami nem oké.

Saját lakással,kocsival,hitel nélkül 2 millióban határoztuk meg az összeget.de ehhez kellett,hogy olyan cégnél dolgozzak,ahova tudtam hogy visszavesznek,akkor is ha pár hetes terhesen eljövök.(ilyen céget nehezebb volt találni mint pénzt gyüjteni)

2013. szept. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Megkérdezhetem, hogy mi a foglalkozásod? Mennyi idős a gyerkőcöd?

Én most kezdenék dolgozni új helyen (remélhetőleg sikerül). Nem tudom, hogy ide visszavennének-e, de mire összegyűjtjük a pénzt majd kiderül. Mi is kb 2 millióra gondoltunk. Ennyi elég ha valami baj történik, és a kelengyére

2013. szept. 18. 10:29
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére nekünk sincs hitel
2013. szept. 18. 10:29
 5/7 A kérdező kommentje:
Senki más nem gyűjtöget babára ? :)
2013. szept. 18. 11:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Szeretnék gyűjteni, de annyit nem tudok úgysem félrerakni amennyit szeretnék. De ha már van tartalékban 300ezrem, amit a babára szánok, az nem rossz kiinduló. Szerintem. A többi meg úgyis kialakul. Bár most még egészségügyi dolgok miatt vagyunk parkolópályán. Elég idegőrlő ez is.
2013. szept. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elhiszem, mindegy, hogy mi miatt kell várni, mindenképpen rossz. Remélem azért semmi komoly baj nincs
2013. szept. 18. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!