Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti tartanátok ettől a rokontól...

Ti tartanátok ettől a rokontól, szerintetek is furán viselkedik?

Figyelt kérdés

Férjem rokona, nőtlen, gyerektelen 50-es férfi.

A fiunk 1 éves, most voltunk először hosszabb idöre látogatóban. Mindenki szerint hetek óta arrol beszél hogy majd hogy megdajkálja a fiamat, ami még oké, de többször mondta, hogy arra gondolt idézem: a kis s**ge biztos elfér a tenyerében :O. Ahogy ott totyogott többször is a popójánál támasztotta meg, pedig a hátánál logikus nekem, meg ilyeneket mondott hogy gyere hagyjuk itt anyáékat, majd én vigyázok rád. Direkt félrevonultam pelenkázni, háromból 2szer utánamjött. Egyszerűen rosszul éreztem magam tőle. Ez sima gyerekszeretet amit félreértek vagy tényleg furcsa?


2015. aug. 14. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Uhhh így ahogyan leírtad, én biztosan paráznék... de nem voltam ott, nem láttam, nem ismerem... egy biztos, ne hagyd vele a gyerkőcöt, szerintem az anyai megérzésnek mindig van alapja! Nekem is van, akire nem hagynám a lányaimat, nem ilyesmi miatt, de valahogy nem, és kész! Ezt csak ti szülők döntitek el.
2015. aug. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, tényleg fura. A popó-megtámasztás még nem is olyan gáz, de hogy utánad megy pelenkázáskor, az igen.

Ha egy ffinek 50 felett nincs senkije - még egy ex felesége sem, akkor az picit fura.

Nem hagynám vele egyedül a gyerekemet. Ha meg olyat csinál, ami neked nem tetszik, mondd neki!

2015. aug. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne legyel paranoias, de azert legy resen. Ez meg akar felreertes is lehet, de nem art az ovatossag. Ne gorcsolj ra, de figyelj...
2015. aug. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Huh...Elég kényes ügy és helyzet.Ne hagyd vele kettesben semmi szīn alatt.
2015. aug. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne parázd túl, de a férjeddel azért megbeszélhetnéd, hogy te hogyan érzel. Talán ő meg is tud nyugtatni.

Aki azt írta, hogy egy 50-es férfi akinek még felesége sem volt fura, valószínűleg nem ismer ilyet, nem tudhatod mi van/volt a háttérben.

Nekem keresztapám már 60 éves, soha nem volt felesége (fiatalon persze volt barátnője), nincs gyereke, imádja a gyerekeket és a gyerekek is őt!!! Mind a tesóméi, mind az én kettőm. Tesóméké már nagyok, pótapjuknak tekintik, az enyémek még "kicsik" 3,5 éves ill. 10 hós. Ha megyünk anyumékhoz, biztos megjelenik, hogy ölbe vegye, sétáltassa stb, pelusozom is előtte. Én nem látok ebben semmi rosszat, kiskoromban is sokat voltam nála, tudom milyen (nálad inkább az a "baj", hogy nem ismered, ezért is kellene a férjeddel beszélni róla) nyugodt szívvel bíznám rá, sőt volt amikor a nagyért oviba kellett menni ő otthon volt a kicsivel.

Amiket felsoroltál mondatok, nekem inkább viccesnek tűnnek, meg gondoskodónak, de mindenki más. Szerintem először ismerd meg jobban (vagy szerezz róla infókat) és csak utána ítélj. Egyébként párom apukája is sokszor a popójánál támasztja meg, ez inkább csak szokás.

2015. aug. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A leírás alapján elkerülném. De te gondolom, csak azt emelted ki, amitől megijedtél, mi meg nem voltunk ott, így nem ítélhetünk reálisan. Legalábbis én nem tenném.
2015. aug. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!