Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lábdagadás ellen mit lehet...

Husinyuszi10 kérdése:

Lábdagadás ellen mit lehet tenni, esetleg hogy lehet megelőzni?

Figyelt kérdés
27 hetes kismama vagyok. Ha többet vagyok talpon, vagy lógatott lábbal ülök sokszor megdagad a lábam. Néha fekve se enyhül túl sokat. Felpócolás nem igazán hatásos.
2015. aug. 14. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én amennyire olvastam róla, hideg vízben körkörös mozgás jót tesz neki, de nekem semmit sem használt. Nekem semmi sem használ rá. Elvileg sok folyadék kell mert nem azt a hatást váltja ki, mint amire gondolnánk.. A kevés folyadék készteti a szervezetet a tartalékolásra, így elegendő folyadék kell.
2015. aug. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sandrachnologic ***** válasza:
Rajtam 10 liter viz volt, Ami segitett AZ a rengeteg petrezselymes etel, napi 4-5 liter folyadek, ugy fekudtem, hogy a labain egy meter magasra voltam polcolva es hidegvizes tetrapelenkaba csavartam. Aludni is borogatassal aludtam. 😊 van egy 4 eves fiam is igy pihenni nem sok eselyem volt, de azert igy nagjabol tarthato volt AZ allapot. Szules elott 1-2 nappal mar a labukjaim is fajtak a soo viztol. Figyelje Minden vizesedos kismama a vernyomasat (140/90 alatt legyen) es a pisiben a feherjet. Nekem toxemiam volt, azert is vizesedtem.
2015. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kompressziós térdharisnyát hordok. Kényelmetlen, de elviselhető mértékűre korlátozza a dagadást.

A baba nyomja az ereket és a jobb vesém, nálam a meleg mellett ezért a dagadás.

2015. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a sómentes diéta bevált. Nem sószegény, só-mentes.
2015. aug. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!