Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lábdagadás ellen mit tudtok...

Lábdagadás ellen mit tudtok javasolni?

Figyelt kérdés
Még csak a 8.hétben vagyok de a bokám már délre be van dagadva... Tudtok javasolni valamit ami segíthet?

2015. jún. 5. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:

alvásnál a láb(boka) alá kell tenni valamit, hogy magasabban legyen a testszintednél

sófogyasztást mellőzni

lábfejjel körzéseket csinálni

nem sokat ülni(rosszat tesz a vérkeringésnek), inkább mozogni a lehetőségekhez mérten

2015. jún. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ️
2015. jún. 5. 21:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindössze néhányszor dagadt be a lábam, és ez is csak mostanság történt (a sok üldögélés hatására). Nekem azt javasolta anyukám (saját tapasztalata szerint), hogy este kenjem be gyulladáscsökkentő krémmel, illetve egészségügyi szeszes-vizes vattával törölgessem át. Nekem bevált, de lehet, hogy alkati kérdés, vagy egyszerűen én nem vagyok hajlamos a lábdagasára, nem tudom. De azért remélem, segít neked is! :)


38+6 hkm

2015. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, esetleg hideg-meleg váltózuhannyal is próbálkozhatsz, nekem segített!
2015. jún. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!