Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezek közül melyik nevet...

Ezek közül melyik nevet adnátok szívesen a kislányotoknak?

Figyelt kérdés

Aida, Alitta, Amélia, Anetta, Aniella, Babett, Berta, Betta, Csinszka, Darinka, Emerita, Emma, Gitta, Hajnal,

Heidi, Heléna, Henrietta, Izolda, Jakobina, Johanna, Julianna, Julietta, Jusztina, Liliána, Lorena, Malvina, Mietta, Miletta, Miléna, Tábita, Tatjána, Zetta, Zelina



2015. aug. 15. 17:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Emma.
2015. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Anett(a), Emerita, Emma, Henrietta, Johanna, Julianna, Liliána, Lorena
2015. aug. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Emma,Miléna
2015. aug. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Nagyon eltérő az ízlésünk, én őszintén szólva egyiket sem. Amik nem rosszak (az én véleményem szerint): Berta, Emma, Hajnal, Julianna.


De másnak meg gyönyörűek ezek a nevek, szóval nehogy az én véleményem befolyásoljon. :)

2015. aug. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Amélia, Johanna rajta vannak a mi listánkon is. Az Emma csak azért nincs, mert van ilyen név a közeli rokonságban. Helyette nálunk Emilia van, de az Emma is tetszik.
2015. aug. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Emma, Heidi
2015. aug. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Amélia, Julianna, Miléna
2015. aug. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Emma, Julianna. Emellett a Henriettát és a Liliánát tartom értelmes normális névnek, bár nem tetszenek.


A többi valami borzalom.

2015. aug. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Miléna
2015. aug. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Miért akar mindenki ugyanolyan neveket adni a gyerekének? Sosem értem meg. Nem kell, hogy Dzsindzser legyen, vagy Balzsam, de szerintem különlegesebb nevek közül is lehet választani.
2015. aug. 15. 18:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!