Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezek közül melyik nevet...

Ezek közül melyik nevet adnátok szívesen a kislányotoknak?

Figyelt kérdés

Aida, Alitta, Amélia, Anetta, Aniella, Babett, Berta, Betta, Csinszka, Darinka, Emerita, Emma, Gitta, Hajnal,

Heidi, Heléna, Henrietta, Izolda, Jakobina, Johanna, Julianna, Julietta, Jusztina, Liliána, Lorena, Malvina, Mietta, Miletta, Miléna, Tábita, Tatjána, Zetta, Zelina



2015. aug. 15. 17:10
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Írtam egy nagyon hosszú kifejtést, de inkább hát csak a végét küldöm komiba. Íme:

Ez az Aida név valamiért trükkös, de adnám (Aida-nagyon szép,de nekem mégis kicsit túl egyszerű---Ezt írtam, amit kitöröltem)

Amélia-ez nagyon szép, csak van neki magyaros változata is, az Amália, de úgy meg nem tetszik, szóval ez nekem külföldies hatású, de nem annyira zavaróan, hogy nem adnám, szóval mégis, mert amúgy gyönyörű

Akkor az Anett-Anetta variációk nagyon szépek

Emerita-lehet, hogy ez nekem kicsikét túl különleges, szóval inkább passzolnám

Emma okés

Gitta nem rossz,

Hajnal, Hajnalka-ezeket imádom!!

Heidi-külföldies hatású,bár nem annyira feltűnő, szóval lehet ez is

Henrietta nagyon szép

Júlia, Julietta verziók, bár inkább maradnék mégis a Júliánál, Júliát sokkal szebbnek találom, mint a Juliettát, úgyhogy inkább a Juliettát nem adnám

Jusztina nagyon szép, ez jó

Liliána is nagyon szép, de Liának becézném, mert a Lili túl kislányos

Lorena-nemtom, valamiért nem elég lágy, pedig szép, szóval ezt inkább mégsem. Meg, inkább külföldinek tudnám elképzelni

Miléna nagyon szép, de mostanában túl sokszor jött szembe az interneten, szóval már emiatt meg nem tűnik eléggé különlegesnek, annyira, mint amennyire valójában; ettől függetlenül nagyon tetszik, de hát lehet, hogy nagyon elterjedt, ajánlgatták itt Gyiken, szóval inkább mégse

Tatjánát adnám, mert egyszerűen gyönyörű

Zelinát talán mégse, valamiért, nemtom.


Na jó,mégrövidebb válasz:

Amélia,Hajnal,Henrietta,Júlia,Jusztina,Miléna, Tatjána tetszenek a legjobban, ezek közül asszem, most a Tatjánát választanám,ha most kéne választani, az tetszik a legjobban a jelen pillanatban a felsorolásból.

2015. aug. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

20-as: Szerintem szépek amiket írtál a Lilian kivételével, viszont a Teodórán kívül mindegyik gyakori szerintem.


21-es: Nekem is a Tatjána tetszik a legjobban. :)

2015. aug. 15. 20:27
 23/32 anonim ***** válasza:
Adnám: Babett, Csinszka, Heléna, Jusztina
2015. aug. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Hajnal,Liliána,Miléna,Tatjána.

Igazából a Tábita is tetszik-nagyon nagyon-de nem olyan régen olvastam a gyerek hospice házról,aminek Tábitha ház a neve.....

2015. aug. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Aida es Emma ezek közül. Nekem nagyon tetszik Linett es Brenda.
2015. aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Míra, Borka, Róza, Hermina
2015. aug. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Betta,Heléna,Johanna
2015. aug. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Emma, Johanna, Liliána
2015. aug. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Aida, Emma, Gita,Johanna, Liliána, Zenta.

Ezek mind jók, de legszebb az Aida szerintem :)

2015. aug. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Ezek közül: Amélia, Emma, Johanna

Jó névnek tartom még, csak nekem nem tetszik: Berta, Hajnal, Henrietta, Julianna


Ami egy ritka név, de nekem tetszik: Alícia, illetve a Georgina, Antónia és a Daniella sem éppen a leggyakoribbak, ezek is tetszenek.


Viszont nekem az az egyik szempont, hogy ne kelljen a gyereknek háromszor elmagyaráznia a nevét, vagy hivatalos ügyintézéskor mindig lebetűznie, emiatt nem szeretnék ritka, különleges nevet adni.

2015. aug. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!