Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezek közül melyik nevet...

Ezek közül melyik nevet adnátok szívesen a kislányotoknak?

Figyelt kérdés

Aida, Alitta, Amélia, Anetta, Aniella, Babett, Berta, Betta, Csinszka, Darinka, Emerita, Emma, Gitta, Hajnal,

Heidi, Heléna, Henrietta, Izolda, Jakobina, Johanna, Julianna, Julietta, Jusztina, Liliána, Lorena, Malvina, Mietta, Miletta, Miléna, Tábita, Tatjána, Zetta, Zelina



2015. aug. 15. 17:10
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

4-es voltam. Nekem is tetszik néhány különleges név (szomszédban most született egy Véda nevű kislány, nekem nagyon tetszik), de ezek, amiket felsoroltál, pont nem. Abból még, hogy az itt felsoroltak nem tetszenek, nem következik, hogy tucatnevet fogok adni a gyerekeimnek. :) Sosem értettem, ha valaki feltesz egy ilyen kérdést, (elvileg) őszinte véleményeket várva, akkor miért sértődik meg utána, ha valakinek nem tetszenek a nevek. Ez ízlés dolga, képzeld el, ha mindenkinek ugyanaz tetszene...


Szerintem mindannyian hasznos választ adtunk, és normálisan válaszoltunk, nem kell kiakadni. :)

2015. aug. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Nem sértődtem meg, csak abból, hogy pont a legáltalánosabb neveket emelték ki az emberek, az jött le, hogy tényleg általában csak azokat a neveket tartják normális névnek.
2015. aug. 15. 18:57
 13/32 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszenek a különleges, szép nevek, de ezek nem azok.
2015. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Milyen egyéb különleges, szép nevek tetszenek nektek?
2015. aug. 15. 19:11
 15/32 anonim ***** válasza:
te kérdezted ebből melyek tetszenek, válaszoltunk. Nekem az Amélia tetszik nagyon, egyet sem ismerek. Sőt, gyerekek közül, Juliannát, Henriettát sem.
2015. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Julianna, Liliána nekem nagyon tetszik, mindkettőt adnám.


Henrietta, Berta nem nagyon tetszik, de nekem az elmegy kategória, a Johanna is. A többi nem tetszik.


Blanka esetleg?

2015. aug. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Nekem nem tetszik a Blanka. Amúgy nem lesz gyerekem, csak kíváncsi voltam hogy állnak hozzá az emberek a kicsit furább, de nem undorító nevekhez.

Eszembe jutott egy újabb. A Jolán :D

2015. aug. 15. 19:29
 18/32 anonim ***** válasza:
Amélia
2015. aug. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Heléna,Miléna,Lorena,Liliána,Henrietta,Izolda,Emma,Julianna

Johanna,Julietta,Hajnal,Zelma,Hédi.

2015. aug. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Abigél, Adél, Diána, Lilian, Luca, Lívia, Olívia, Teodóra. Ezek azok a nevek, amiket én különlegesnek, szépnek tartok. Legalábbis nem nagyon vannak ilyen ismerőseim, alig találkoztam ilyen nevű emberekkel. Talán a Lívia a leggyakoribb ezek közül.


Emellett persze tetszik az Eszter, Nóra, Anna, Dóra. A tieidből az Emma, Julianna.


Viszont ezek az Alitta, Aniella, Mietta, Zelina, Miléna, Emerita és társai...szerintem borzalmas mint.


Egyébként nagyon tetszenek azok a becenevek, hogy Lia, Ella, Léna. Viszont ezekre a becézésekre más neveket találnék, nem azokat, amiket itt felsoroltál.

2015. aug. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!