Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknek max 2 év korkülönbségg...

Akiknek max 2 év korkülönbséggel 2 lányuk van, mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
20 hónap lesz a korkülönbség a 2 csajszi között és nem tudom mire számítsak, nekem öcsém volt...:)
2015. febr. 5. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
megy majd a verseny, rivalizálás, nyírni fogják egymást, de a végén erő felett segítik majd egymást :)
2015. febr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
#1-est osztom, sokat vitáznak, irígykednek, de édesek. Amikor összemelegednek, akkor a legcukibbak, ahogy együtt játszanak.
2015. febr. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

18 hónap. Hát az elején akkora bunyók voltak nálunk, hogy két gladiátor se gyilkolta volna egymást keményebben.

Aztán egyre többet játszottak együtt, nagyon összenőttek. Folyton szerepjátékoznak, ki van rakva egy rakás plüss vagy baba, azokat rakosgatják még úgy is, hogy már iskolások. Ha az egyik nincs otthon valamiért, akkor a másik már vinnyog, unatkozik, látványosan szenved.


Amit nálunk meg más barátnőmnél láttam, hogy a nagyobb az nagyon neveli a kicsit, sokszor szólunk rájuk, hogy bocs, én vagyok az anyja, nem te neveled. De olyan szinten, hogy a kisebbik kérdezte tőlem, hogy ehet-e chipset, én megengedtem, erre a nagyobb lányom rászólt, hogy nem, most nem ehet.

A kisebbik szokta is mondani, hogy két anyja van. :-) És nem én vagyok a szigorúbb.

2015. febr. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Köztem és a hugom közt 18 hónap van. Amikor gyerekek voltunk sokat veszekedtünk de nagyon szerettük egymást :) Sokat babáztunk játszottunk, felpróbálgattuk anyu ruháit magassarkúit aztán kesőbb mikor tinik voltunk még akkor is voltak kemény viták de a legfőbb bizalmasai voltunk egymásnak..megtudtuk beszélni a fiús ügyeket meg ilyeneket :) Imádjuk egymàst, ketten vagyunk mi is tesók :) jah és persze mostmár nem veszekszünk :D Örülök, hogy lány tesóm van:) Nekem is kislányom van és az ő kislánya is épp úton van :))
2015. febr. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 lányom van, 7, 8, 4 évesek. A két nagy között 1 év 4 nap van. Állandóan ölik egymást, verekednek, nem tudnak egy légtérben meglenni. A kicsi és a nagyok közt viszont sosincs vita. Van egy 16 hónapos fiam is, őt kifejezetten imádja mind a 3 csajszi.
2015. febr. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23 hónap van a két lányom közt. Nagyon sokat civakodnak, ilyenkor megy a hajtépéstől kezdve minden, de imádják egymást. Ha valamelyikkel bármi kisebb baleset történik, mindketten sírnak :) Egyre többet játszanak együtt, ilyenkor a nagy irányítja a kicsit.
2015. febr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!