Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerinted mi a legjobb, és...

Szerinted mi a legjobb, és mia legnehezebb a gyerekvállalásban?

Figyelt kérdés

2015. aug. 18. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudok betelni a rengeteg szeretettel, amit a kislányomtól kapok. 16 hónapos és hihetetlen mennyire tudja szeretni az embert. Csodálatos dolog látni, ahogy fejlődik és bontakozik ki a kis személyisége. A Legnehezebb számomra, hogy nem aludhatok annyit amennyit szeretnék. Megszűnt a régi jó világ, hogy addig és annyit alszok amennyit csak akarok. Ha eltervezek valamit, akkor tuti keresztül húzza a számításomat. Sosem alkalmazkodtam senkihez, de most muszáj vagyok.
2015. aug. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

A pegjobb hogy ott van :-)

Nekem a legnehezebb, a sok elvàràs,mindenki elvàr valamit, hanem teljesìti a pici akkor rögtön fejlesztèe, orvos, kölönböző szàmokat, jelzőket kap...

Mindenki àrgus szemmel figyeli mit tud ès mit nem, ès te ez ügyben mit csinàlsz.

2015. aug. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

A legjobb, hogy látjuk, hogy fejlődik, nyílik a kis értelme, szereti a világot és rávesz, hogy én is értékeljem az apró, szép dolgokat, egy virágot, egy kukacot, egy galambot, stb.


A nehéz az alváshiány, és hogy soha nincs csend, és nem tudok egyedül lenni. Néha észreveszem, hogy csak várom,h ogy teljen az idő, és ez szomorú. Túl sokat vagyok itthon, nincs pörgés, nincs változatosság, mert akkor kiegyensúlyozott, ha a napirendje fix. Az ő ritmusigénye az én halálom. Minden nap egyforma.

2015. aug. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

A legjobban azt szeretem benne, hogy mindig mosolyt tud csalni az arcomra. Megtanított feltétel nélkül szeretni.

A legnehezebb, hogy felelős vagy mindenért, oda a szabadság érzése. Illetve, látni, amikor beteg, fáj neki és szenved.

2015. aug. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ikreim vannak; 1 kisfiu, 1 kislany. En nem valasztanam igy szet, h legjobb-legnehezebb dolog, hiszen az ember azert vallal gyereket, m ezt szeretne. Ikrekkel nagyon sok a kihivas, ejszakzas, odafigyeles. De ezeket soha nem neveznem rossznak/meheznek. Hiaba vannak megterhelo es fizikailag faraszto reszei a gyerekvallalasnak, de erzelmileg annyira feltolt, hogy nem szamit, mennyire faraszto :) Hiaba vagyok kimerult, ha pl lefekszenek aludni, alig varom, h felkeljenek, m imadom minden egyes mozdulatukat, a nevetesuket es azt, h feltetlenul es onzetlenul szeretnek! Ennel nagyon kincs nincs a vilagon! Es az, h erzelmileg feltolt ez a helyzet, nem is erzem neheznek :)
2015. aug. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!