Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg irreális elvárás hogy...

Tényleg irreális elvárás hogy dolgozni menjen?

Figyelt kérdés

Feleségem gyesen van a két éves kisfiunkkal. Amióta csak gyest kap elég nehezen élünk (addig sem éltünk túl jól, de nem is nélkülöztünk). Most gyakorlatilag egész nap dolgozom hogy megéljünk. Reggel ötkor elmegyek otthonról és este 11-re érek haza. A kisfiamat szinte sosem látom.

Ha itthon vagyok mint most akkor is alig van velem, mert a feleségem kisajátítja mondván hogy nekem pihennem kell. Különben is ő jobban le tudja kötni a gyereket mert jobban elvan vele.

Mondtam a feleségemnek hogy menjen vissza dolgozni ő is, mert akkor többet lehetnék én is a fiammal és anyagilag is jobb lenne, mert a masidállásom jóval kevesebbet fizet mintha a feleségem dolgozna főállásban. De hallani sem akar róla. Mondván hogy akkor bölcsibe kéne adni a gyereket meg hogy ő szívesebben van a gyerekkel. Én is szívesebben lennék. Azt mondta bármelyik nő neki adna igazat, de úgy érzem most nincs igaza


2015. aug. 19. 08:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én lányom másfél éves korában viszamentem dolgozni hogy több pénzünk legyen .
2015. aug. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!