Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire gáz, hogy...

Tényleg ennyire gáz, hogy mosipelusozunk?

Figyelt kérdés

A környezetembe mindenki h.lyènek nèz, hogy mosipelusozunk.

Annyi megszólást kapok emiatt mèg a családomtól is.



2015. aug. 19. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nagyon helyes és környezettudatos. Csak ezt szót, kérlek... ne... szavakkal se szennyezzük a környezetünket...
2015. aug. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is használtuk, nekünk annyira nem jött be, de a szándék nálunk is megvolt. :) Azt gondolom, hogy tudatosan vigyázni a környezetre nem ciki! A családodnak nem tartoztok elszámolással. Megint egy határátlépést sejtek, amit senki nem állít meg. Ki kérte ki a véleményüket??
2015. aug. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Dehogy gáz, sokkal környezetkímélőbb, minden tiszteletem annak, aki vállalja az ezzel járó macerát.


Ha a szóhasználatról van szó, akkor igen, légyszi, ha otthon mosipelusoztok is, itt a kérdésfeltevésnél inkább mosható pelenkázzatok:D

2015. aug. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki, csak én nem csinálnám, mert gyakorlatilag a kispárnát is bele kell pakolni, hogy felszívja az éjszakai pisimennyiséget. Ettől függetlenül hajrá, ha neked bejött, akkor hurrá.


Keresd meg FBon a mosható pelenkás csoportokat, ott kaphatsz támogatást.

2015. aug. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó, környezettudatos. Sokáig szemeztem vele én is, aztàn elvetettem, főleg azért, mert nem tudtam, milyet vàlasszak, meg hogyan. Meg a vele jàró macera miatt.
2015. aug. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

mi is moshatozunk, és a kornyezetemben még két barátnom is.

abszolut nem ciki...

2015. aug. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is használtam mosható pelenkát, pedig 4, kis korkülönbséggel született gyerekem van, így elég sokáig volt 2 pelenkásom.

Miért lenne ciki?

2015. aug. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az emberek ilyenek. Mindenért megszólnak. Ha szoptatsz azért, ha nem azért. Ha mosod a pelust akkor meg azért, teljesen mindegy. Ne foglalkozz senkivel.
2015. aug. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyere a facebookon a Mosható pelenka piac és csevegő csoportba! Meglátod hogy mennyire nem gáz, sőt! Szuper hogy moshatóztok, ezzel a gyerekeidnek, unokáidnak óvod a Földet.
2015. aug. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi a baj a mosipelus szoval?
2020. okt. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!