Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nem szoptatam egy percet...

Ha nem szoptatam egy percet sem, tényleg rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés
2014. dec. 17. 12:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
Ha önző okból, én azt elítélem. Megint más, ha eü.oka van.
2014. dec. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem, dehogy. A szoptatástól még senki nem lesz jó anya, ahhoz sokkal több kell. Ahhoz sincsen senkinek semmi köze, hogy miért nem szoptattál, pláne nincs joga elítélni érte.
2014. dec. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy, nem a szoptatástól lesz vki jó anya. Csak túl nagyra vannak a szoptatással mintha vmi felső rendűbbek lennének. Én is szoptattam de ha nem tettem volna se lett volna hozzá senkinek köze. Ha sok embernek baja van vele ne mond nekik.
2014. dec. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
én azt se ítéelm el, aki önző okból nem szoptat. Egy boldog anya jobban kell az anyatejnél.
2014. dec. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Szerinted az vagy? Ezt csak te tudhatod, de nyilván tisztában vagy vele, hogy ez nem ettől függ. Ha azt szeretnéd leírva látni, hogy jó anya vagy, nem írhatom ide, ahogy azt se, hogy rossz. Honnan tudhatnánk? Gondozod, eteted, szereted?
2014. dec. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
41%
a babák egészségének az anyatej a legjobb. ha meg sem próbálod etetni (akár mellből akár üvegből) akkor én önzőnek tartalak. Ha egészsegugyi oka van arrol nyilvan nem tehetsz.
2014. dec. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

Nem. Akkor vagy rossz anya, ha vered a gyereket, elhanyagolod, éhezteted.

Az se fontos, hogy milyen okból nem szoptatod. Az a te dolgod. Szeresd, óvd, neveld jó emberré, adj meg neki mindent, amire képes vagy. Ettől leszel jó anya.

2014. dec. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Hát nem tudjuk, mi volt az indokod. Ettől még lehetsz jó anya is, rossz anya is. Ez túl összetett dolog ahhoz, hogy egy bit információ alapján meg lehessen ítélni.


Amúgy is idegesítenek ezek a "rossz anya vagyok?" kérdések. Jó hogy nem "hagytam sírni 3 mp-et, halált érdemlek?" Provokáljátok saját magatok megerősítését, a szánkba adjátok a választ, amit hallani akartok. Nem túl intelligens dolog. Azonkívül unalmas is.

2014. dec. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem ez határozza meg, hogy milyen anyja vagy. Ahogy az sem, hogy hogy szülted, vagy hagytad-e valaha bébiszitterre, anyósra. Az számít, milyen embert nevelsz belőle, és hogy milyen lesz a kapcsolatotok.
2014. dec. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
21%

Erre így nem lehet válaszolni. Miért nem szoptattál? Mert egy csepp tejed sem volt, vagy csak nem akartál bajlódni vele, mert sok idő, stb...


A babának elsődlegesen az anyatej kellene hogy legyen a fő tápláléka hat hónapos korig. Szerintem előtted is ismeretes, hogy miért. Ha meg sem próbáltad ezt megadni neki, akkor ne haragudj, de előttem nemcsak, hogy jó anya nem vagy, de emberileg sem vagy a topon.


Ha nem tudtál szoptatni, mert egy csepp nem sok, annyi sem jött, vagy, mert beteg lettél, vagy tudom is én, akkor szerinted kérdéses, hogy rossz vAGY jó anya vagy???

2014. dec. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!