Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerinted is sok olyan család...

Szerinted is sok olyan család is igényelni fogja az ingyenes bölcsődei és óvodai étkezést, aki amúgy jómódú?

Figyelt kérdés
egy ismerősöm kijelentette, hogy márpedig az ő gyereke is ingyen fog étkezni, miközben nem lenne rá jogosult, mert a csillagos égben van a jövedelmük, amit ugye nem vallanak be...
2015. aug. 20. 00:08
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
re13. Nálunk jó a magánovi, nem véletlenül járnak oda a gyerekeim. Ismerem az állami változatot is, elmentem szülőire, nem volt rajta mit gondolkodni annyira tré. Semmi udvar, építési konténer, motíválatlan óvónő, hááát, inkább fizetek, ha jól érzik magukat a gyerekek és normális körülmények között vannak. A 130-as havidíjban biztos vagy? Nekem ez kicsit soknak tűnik.
2015. aug. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Ferjem fizetese a beka feneket veregeti, ha a hivatalos bejelentett reszt nezzuk, ami viszont koszonoviszonyban sincs azzal, amennyit valojaban kap. Hivatalos papirral tudnam igazolni, megsem teszem, mert nem az a havi 10 ezer ft tenne taccsra, amit eddig is ki tudtam fizetni. Viszont aprilistol mi is nagycsaladosok leszunk, tehat akkor mar nem lesz szukseg a "trukkozesre", bar en mar az 50%-os tamogatassal is ki lettem volna bekulve. En is ismerek nem egy olyat, akinek a bejeltett es a valodi fizetesenek koze nincs egymashoz, megis igenybeveszik a tamogatast, sot, pont az egyik ilyen irt ram nemreg egy uzit, hogy amugy tudom, e, ki ne fizessem, ha jogosultak lennenk ra. Mondom, ha mar igy a penztarcamban turkalunk, akkor nem vagyunk ra jogosultak. Azt mar nem is akartam neki mondani, hogy rolad viszont tudom, hogy meg annyira se vagy jogosult, mint mi. No comment!
2015. aug. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Erről beszélek én is.

vagy elkezdi ellenőrizni a NAV, vagy bebukik az egész!!!

2015. aug. 23. 09:55
 34/34 anonim ***** válasza:
Közöd? Azzal foglalkozz és annak örülj, hogy neked nem kell fizetni, és ne azzal, hogy ki jogosult és ki nem.
2015. aug. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!