Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyakran úgy érzem nem szeretem...

Gyakran úgy érzem nem szeretem eléggé. Közben pedig nem esik jól a gondolat, hogy el fogunk szakadni egymástól. Mi van velem?

Figyelt kérdés

21 hónapos. Sokszor fogy el a türelmem, főleg ha nem aludtam min.5 órát. Segítségem nincs mellette. Néha úgy érzem nem dédelgetem eleget. Nem valami ölbebaba, nagyon önálló. Úgy érzem többet várnék magamtól. Jobban kéne szeretnem.


Aztán szóba került az óvoda és a frászt kaptam,hogy el kell majd szakadnom tőle. Nagyon nehéz lesz, hisz mióta megszületett, csak néhány órára volt tőlem távol. Akkor is az apukájával. Elképzelni sem tudom, hogy hagyom ott valahol egyedül, olyan ember nélkül, aki ismeri és szereti őt.


2015. aug. 20. 07:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Enyém is ennyi idős. Kislány. Nem gondolkodom még az óvodán. Egy év múlva fog járni. Mivel október végi születésű majdnem két évet húzhatnám még, de nem teszem, mert minek. Jó lesz neki az óvoda.

Az én lányom nagyon anyás, de már négy napot volt egyhuzamban anyukámnál. Szerintem nem jó, ha ennyire magadhoz láncolod. Ha megteheted, akkor inkább használd ki azt az időt, amikor oda tudod adni nagyinak és kicsit feltöltődsz.Ilyet meg ne is mondja, hogy nem szereted eléggé... Biztos szereted mindennél jobban.

2015. aug. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a lányom volt kicsinek ilyen, hogy nem bújt sokat, nem ölelgetett.

Aki felnőttként is bújós, annak fura hogy a saját gyerekét nem tudja szeretgetni , ölelgetni. A lányomnak sem volt ideje erre, mindig dolga volt, amikor baja lett, akkor jött hozzám. :) Aztán ez az idővel változik.

A fiam meg anyafüggő, állandóan rajtam lóg. :) Most kijutott az ölelgetésből, de most már a lányom is bújik, szóval fog ez változni.

2015. aug. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem csak én láncolom, az élet sem kínál alternatívát. Nincs olyan nagyi aki 1-2 óránál többet lenne vele. Nemhogy napokat. És ez nem fog változni.
2015. aug. 20. 07:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy azért érzem, hogynem szeretem eléggé,mert nekem elsődleges az ölelés,puszi, simogatás és ő ezt ritkán teszi. Ha kérek puszit akkor néha ad, és ha nagyobbat esik jön 10mp-re bújni, de ennyi. Kis esésnél nem is kellek. Eddig 1x volt beteg, akkor 1-2 napig bújós volt. Ölelhettem naphosszat, de annak már bő fél éve.
2015. aug. 20. 07:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, fog ez változni. Ma ahogy nagyobb lesz ki fogja tudni mutatni a szeretetét jobban. :) Simogasd, puszilgasd, majd alakul ez.
2015. aug. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!