Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek akkor, ha azt...

Mit tennétek akkor, ha azt éreznétek, hogy az egyik gyereketeket nem szeretitek annyira?

Figyelt kérdés
Az első gyerek, nem volt betervezve, ingatag volt a kapcsolat. A gyerek apja nem akarta az abortuszt, a nő lelkiismeretére hatott. A terhesség alatt végképp tönkrement a kapcsolat. A gyerek után fizet, de érdemben amennyire akarta nem foglalkozik vele. Ez a terhesség nem volt örömteli, és a gyerek is nyűgös, kezelhetetlen volt. A szülés után az anya azt érezte, hogy nem szereti, úgy ahogy kellene. Azt gondolta, hogy ez így lesz amikor megismert egy férfit, terhes lett. Azt érezte, hogy ez a terhesség más, féltette a kicsit. A szülés után egyből érezte, hogy mennyire szereti. Ilyenkor mit lehet tenni, miért érzi ezt az anya?
2015. aug. 22. 10:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem pszichologushoz menni..Ha anyuka egyik gyereket nem szeretne , akkor nem agyalna rajta...valószínűleg az elozo terhessegnel atelt minden rosszat a gyerekhez kot...a rossz dolgokat pedig nehéz szeretni.. Ha ezeket sikerulne rendezni, szerintem az anya gyermek kapcsolat is javulna..kitartást az edesanyanak,nagyon jo uton indult el szerintem, hogyha mar legalabb maganak ki meri mondani az erzeseit.
2015. aug. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!