Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nálatok is ekkora a különbség...

Nálatok is ekkora a különbség a első és második gyerekhez való hozzáállásban?

Figyelt kérdés

Első gyereknél még mértem mennyit eszik, milyen időközönként, írkáltam a kakik számát, csak tiszta/steril dolog érhetett a gyerekhez, hatalmas lelki problémát csináltam abból ha magam mellé kellett raknom a gyereket vagy túl sokat volt kézben.


Ehhez képest a másodiknál már kb semmin nem stresszelek. Úgy szopizik ahogy ő akar, a nagylányom egyből összetaperolta tehát felejtős a steril környezet, ha éjszaka kel akkor magam mellé rakom simán szóval valami hihetetlen lazán fogom fel. Simán odaadom bárkinek a kezébe míg az elsőnél ezt nem szívesen tettem, sőt a nagylányom is babusgatja (persze felügyelet mellett).


A fontos dolgokból (biztonság) persze nem engedek, de az összes többit elhagytam.


Ja és érdekes módon a nagylányom borzalmasan sírós, ölbelevős, pocsék alvó volt és a mai napig az, a kisfiam pedig a világ legnyugodtabb babája kb. Lehet ennek ennyire köze a gyerekekhez való lazább hozzáálláshoz?



2015. júl. 29. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez típus kérdése.Én az elsőnél se görcsöltem rá,az is igaz,hogy millió kisgyerek volt a környezetemben,ergo totál kiokosodtam,mire én lettem anyuka.3 gyerekes
2015. júl. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez szerintem elég jellemző ;)


gyerek cumija ha leesik a földre akkor:

1. gyereknél: sterilizalod

2. gyereknél: leöblited sima vizzel

3. gyereknél: le se öblited

2015. júl. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!