Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig igényel egy gyerek...

Meddig igényel egy gyerek folyamatos felügyeletet?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy egyedül hagyom, hanem, hogy mikor tudok úgy takarítani, vagy mosogatni, stb., hogy ébren van és játszik? Nem kell folyamatosan azt nézni, hogy mit zsiványkodik éppen. 1 éves, most kezd el menni és minden érdekli, ami nem szabad, veszélyes. (konnektor, lépcső, fiók, számítógép, stb.) Ha fél pillanatra is nem nézek oda, tuti nincs ott, ahol épp leült.
2015. aug. 29. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Konnektorban dugó, nővények, macskakaja,cipők az előszobában, amit lekerítettünk, így oda nem tud menni.Lépcsőn szintén kapu van. Mindent elpakoltunk, a számítógépet pedig nem piszkálja, valahogy megértette, hogy azt nem szabad. Mindig csináltam a dolgom, akkor is amikor ébren volt, ehhez szokott hozzá, persze a közös játéknak is megvan a maga ideje! Kislányom is 1 éves, szóval szerintem inkább biztosítsd a dolgokat...
2015. aug. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én onnantól, hogy mászik, mindent meg tudok csinálni :)

ha kellek neki utánam jön, a lakás bababiztos...

most már tényleg nagy, ovis, most már van, hogy reggel ki se jön a szobájából, csak játszik, úgy kell könyörögni, hogy reggelizzen :D

2015. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ILyen szempontból 1-1,5 év között a legrosszabb.

Nálunk pár hónappal 2 éves kor előtt lett jobb, mikor már ha pl. kint felejtettem egy poharat nem törte egyből össze.

2 éves kor után már sokkal jobb lesz, addig kitartás :-)

2015. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Azt hiszem elég jól be vagyunk biztosítva a helyzethez képest. A konnektorok be vannak dugózva, de akkor se szeretem, ha oda nyúlkál. A sütőn is zár van meg minden ilyesmi megvan, csak amint felmosok bele szeretne nyúlni a vödörbe, meg ilyenek. A partvis is nagyon érdekli meg természetesen minden olyan holmi, a nem játékszer. De ha 2 éves korra jobb lesz, akkor mi az már addig? Ez az egy év is úgy elrepült. :)
2015. aug. 30. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!