Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Egyedülállóként vennél fel...

Egyedülállóként vennél fel hitelt/kölcsönt ha a folyamatos tartozásokból nem tudsz kikeveredni mióta megvan a gyerek?

Figyelt kérdés

gyedből nem lehet megélni, ha nincs munkája az embernek.


vagy egyéb ötletek bevétel növelésre?


2015. jan. 19. 10:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
A hitelt vissza is kell fizetni, miből akarod, ha így is mínuszban vagy?
2015. jan. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%
Semmilyen körülmények között nem vennék fel hitelt, amíg van más megoldás. Dolgozni kell GYED mellett és akkor meg lehet élni. A GYED támogatás, nem azért adják, hogy megélj belőle, csak a megélhetés mellé, a gyerek miatt megemelkedett költségek fedezésére.
2015. jan. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

"A GYED támogatás, nem azért adják, hogy megélj belőle, csak a megélhetés mellé, a gyerek miatt megemelkedett költségek fedezésére."

:) ebben csak az a vicc, hogy a gyerek miatt megemelkedett költségeidet, csak kevesebb bevételből tudod finanszírozni, amígy gyed-en vagy!

Mert ugye a gyerek születése után 1 évig vagy GYED-en van valaki vagy pedig dolgozik!!!


De kíváncsian várom én is a "dolgozni kell gyed mellett" témakörre, hogy akkor a gyerek egy éves koráig mit is dolgozzon az anya???

2015. jan. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem, de nem is nagyon van aki adna neked egyedülállónak gyed-re hitelt...
2015. jan. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

gondoltam akkora összeget vennék fel, amiből tudom törleszteni is, míg nincs munkám

kb ősztől tudok dolgozni, kívácsi vagyok alkalmaznak e év végén egyáltalán..


vagy annyira kis összeget, amiből legalább kijön a havi pelus, tápszer, mert most is itt állok, hogy kb

2015. jan. 19. 11:28
 6/20 A kérdező kommentje:

hogy kb hó végéig elég a tápszer, és persze nem 1-én jön a következő havi családi és gyed

illetve 1,5 heti pelenkám van még.

és zéró Ft-om.

legalább köv hónapban, ha az alacsony összeget veszem fel nem lennék minuszban

2015. jan. 19. 11:30
 7/20 A kérdező kommentje:
4 provident ad gyedre
2015. jan. 19. 11:34
 8/20 anonim ***** válasza:

Lehet h felvennék hitelt,de Gyedre nem,csak munkabérre.

Ha apa is van akkor a Gyed azért van h anya othon legyen a gyerekkel,nem azért h mellette még dolgozzon is.

2015. jan. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
szóval te hitelfelvételt úgy látod mint "kikeveredés a tartozásokból"? durva képzavar. ezzel csak rosszabb lesz. sokkal. főleg az uzsoraprovdenttel.
2015. jan. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Totális képzavar, ha azt hiszed, hogy ha felveszel hitelt, amiből kifizetsz egy korábbi hitelt, akkor nem leszel mínuszban. :o Ugyanúgy mínuszban leszel, csak épp a meglévő tartozáshoz hozzájön az újabb hitel miatti kamat. :(


Írod, hogy a gyedet és a családit várod, de hol az apuka, gyerektartást nem kapsz?

2015. jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!