Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a picúrok...

Lehetséges, hogy a picúrok már a pocakban érzik az ízeket, és jelzik hogy melyik tetszett és melyik nem?

Figyelt kérdés
A kisfiam a sport szeletnél mindig nagyon aktivan mocorog ill. a zöldborsó főzeléknél is ez a helyzet. A csípős ízeket valószínűleg nem szereti, mert akkor órákon keresztül sztrájkol és meg sem mozdul:)
2010. márc. 11. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos lehet benne valami, mert nálam meg pont a csípős ételeknél volt nagyon nagy mozgás, de "szerette" az édeset is, bár azt nem sokat ettem :)
2010. márc. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,a babák érzik az ízeket,mivel az elfogyasztott táplálék íze megjelenik a magzatvízben.A babák sokat kortyolgatnak a magzatvízből és érzik az anyuka milyen ételeket fogyaszt.Így tudatosan is meg lehet szerettetni bizonyos ízeket még születés előtt(sok zöldség,gyümölcs,hal) amik majd később elősegítik az egészségesebb táplálkozást.De alapból minden picur az édes ízeket részesíti előnyben:))
2010. márc. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Erről tudományos adatok szerintem nem nagyon vannak. Az inkább olyan népi bölcsesség, hogy azért kívánósak az anyukák, mert a baba "ezt vagy azt szeretné enni".


A csokoládétól azért lesz mozgékony, mert a Te szervezetedben endorfin termelődik, és az átmegy az övébe is. Kb. 3/4-másfél órával azután, hogy megetted. Ezért kell NST előtt csokit enni, hogy legyen magzatmozgás...

A zöldborsó akár véletlen is lehet...


Egyél, ami jól esik!

:o)

2010. márc. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érzik! A magzatvíz átveszi a kaja ízét, abból meg ugyebár isznak. Az édeset szeretik jobban, a mustárnál pl fintorognak. :) Rengeteg 4D-s tanulmány van erről, bizonyított tény.
2010. márc. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én egyfolytában savanyút és erőset kívántam :) Hát a babám nem is szereti az édesebb kajákat. :) Fintorog tőle.


Viszont annak idején akármi volt a reggeli bögre kakaónak meg kellett lennie. Már alig várom, hogy 1 éves legyen és újra megízlelhesse :) Vajon emlékszik még rá?

2010. márc. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!