Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bevállalnátok így gyereket?

Bevállalnátok így gyereket?

Figyelt kérdés

Párommal 7 hónapja vagyunk együtt, együtt is élünk. Párom dolgozik, én egyetemista vagyok. Ő nagyon szeretne már gyereket, én is kicsit hajazok rá, csak még kicsit fiatalnak érzem magam és félek hogyan boldogulnék egy gyerekkel.

Az egyetemet nem kellene otthagynom, mert anyós vállalná napközben a gyereket.


2015. aug. 31. 20:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
7 hónap után semmiképpen sem.
2015. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
nem
2015. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Egyetem alatt,végzettség nélkül,7 hónapos kapcsolatban, anyósnak nem szülnék gyereket. Akkor szülnék ha felnőtt nő vagyok, végzettséggel, munkatapasztalattal és ha ÉN tudom felnevelni.
2015. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%

eléggé két élű a dolog. jól is kisülhet, de tönkre is mehet ebben 3 ember élete is(tiéd, párodé és a gyereké is).

nekem pl párom szülei már 25 éve vannak együtt kiegyensúlyozott a családi élet meg kívülállóként semmi probléma nincs(azon kívül, hogy sokat dolgoznak, hogy a hitelt meg egyéb számlákat tudják fizetni). ők azt hiszem még rövidebb ideig is voltak együtt, mikor páromnak a nővére jött. lehet viszont, hogy nálatok nem így lesz. ez kiszámíthatatlan.


nem tudni mennyi van még az egyetemből, de azt mindenképp végezd el éljetek együtt 1-2 évet és utána vegyétek elő újból ezt a témát.

2015. aug. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Kicsit hajazol rá????? Nem.
2015. aug. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Egy gyereknek az anyjára van szüksége és nem a nagymamájára. Akkor vállalj gyereket, ha nem telik el nap, hogy vágynál rá,ha meg tudod adni neki testileg, lelkileg,anyagilag azt, amire szüksége van. Anyósnak nem kell gyerek. Egyet már felnevelt. Ez a TE babád lesz majd! Nem valami közös csomag,akire az figyel, aki épp ráér.
2015. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Ráértek még. A gyerek már komoly elköteleződés és felelősség, nem kockáztatnám meg ennyi idő után. És nem könnyű tanulni sem mellette, hidd el, én tudom...Hiába lesz ott anyós (nekem nem volt), akkor se lenne szíved teljes egészében ráhagyni, húzós vizsgaidőszakban, államvizsga előtt stb. Ráadásul még kiszolgáltatott is leszel, bármikor lehet konfliktus, történhet valami, és ott állsz meglőve.

Diplomázz le és dolgozz legalább 1-1,5 évet. Tudtok egy kicsit félretenni, otthon maradhatsz vele, nem kell senkihez alkalmazkodnod, a kapcsolatotok is kiforrottabb lesz a pároddal, akkor van itt az ideje.

2015. aug. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem
2015. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2015. aug. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!