Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bevállalnátok így gyereket?

Bevállalnátok így gyereket?

Figyelt kérdés

Párommal 7 hónapja vagyunk együtt, együtt is élünk. Párom dolgozik, én egyetemista vagyok. Ő nagyon szeretne már gyereket, én is kicsit hajazok rá, csak még kicsit fiatalnak érzem magam és félek hogyan boldogulnék egy gyerekkel.

Az egyetemet nem kellene otthagynom, mert anyós vállalná napközben a gyereket.


2015. aug. 31. 20:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idősek vagytok?

Amúgy nem. Főleg, az egyetem miatt. Én nem bíznék egy kisbabát az anyósomra. Egy idő után úgy is elege lenne, az egyetem rengeted időd elveszi, ha nappalin tanulsz. Diplomás gyed semmire sem elég, hiába több, mint a gyes, ráadásul csak 1 évig jár.

Szóval, összefoglalva, nem. Rövid ideje vagytok együtt, plusz, ha 20x éves vagy, akkor ráérsz.

2015. aug. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

*anyos vállalná napközben a gyereket*


Ne anyosodnak szülj, hanem magadnak. Nem is értem.. megszülni és egyböl lepasszolni?

2015. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
NEM.
2015. szept. 1. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
72%
Neeeem! Remelem, ez nem komoly kerdes...
2015. szept. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyetem alatt NEM szülnék gyereket. A gyerekemet én akarom nevelni és nem anyós.

Először végezd el az egyetemet aztán szülhetsz!

2015. szept. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme a nagymamának szülni? Munkaviszonyod sincs még, feltételezem. Én előbb befejezném az egyetemet, keresnék munkát, és ha megvan a Gyedhez, ami kell, illetve a belső vágy is elég erős a gyerek után, akkor vállanám.
2015. szept. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!