Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bevallalnatok egy 3dik gyereket?

Bevallalnatok egy 3dik gyereket?

Figyelt kérdés
Van két kislanyunk 3es fel éves illetve egy 10honapos! Parom nagyon vagyik egy kisfiura de ha ismét kiskany lenne sem okozna gondot! Semmi segitsegem nincs sajnos anyósom nem segít, nem unokazik az en szüleim sok száz km-re laknak! 2torpevel tökéletesen elboldogulok de picit félek, hogy 3 mal nem boldogulnek! Ti mit gondoltok? Konyorgom csak értelmes válaszokat!
2013. aug. 14. 13:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%

Én szívem szerint vállalnék 3-at (bár még csak 1 van), de a férjem csak 2-t szeretne. :)

Biztosan elboldogulnátok 3-al, nem hiszem, hogy azzal gond lenne. Ha érzelmileg, anyagilag fel vagytok készülve, akkor szerintem hajrá! :)

De ha még most nem is, pár év múlva sem késő!

2013. aug. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
Ha ti szeretnétek,miért ne?
2013. aug. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Anyagilag és érzelmileg is stabilak vagyunk azzal semmi gond! Két kicsi nagyon jó testvérek igy emiatt nem félek! :-) Köszönöm válaszod!
2013. aug. 14. 13:29
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
ez attól is függ hány évesek vagytok. Ha még van időtök akkor várjatok pár évet amig picit nagyobbak és akkor jöhet a harmadik baba én legalábbis igy csinálnám.
2013. aug. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Párom 31lesz januárban én pedig 28szinten januarban!
2013. aug. 14. 13:41
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
Ha jól bírod miért ne?! Én tuti nem vállalnék,mert nem túl jó a viszonyuk fiaimnak. 20 hós és 5 éves. Teljesen kimerülök az állandó visítástól.
2013. aug. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%

Gondolkodás nélkül belevágnék...mi is így vagyunk ahogy Ti,semmi segítségem nincs,nem volt,és nem is lesz.Anyámmal olyan a viszonyom amilyen...anyósom szintén zenész! :/ Még is bevállaltuk a 3. babát,bár a férjem vacillált,hogy hogyan oldom meg egyedül,mert ő sokat dolgozik,hajnalban megy,este jön..de mondtam neki,érzek magamban annyi erőt,energiát,hogy sikerül ellátnom 3 kisgyereket. Nem mondom,sokszor tényleg hiányoznak a nagyszülők...de vannak barátnőim,akik ha végkép nem tudok megoldani valamit,akkor segítenek a gyerekekre vigyázni.Bár nem szívesen bízom Őket másra,inkább viszem Őket magammal ha tehetem.

Hajrá! És minden jót Nektek! :)

2013. aug. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%

hát kalkuláld bele hogy egyikőtök elveszti állását 3 gyerek meg szépen hangzik se sok kiadás, fel kell nevelni, segítség nélkül elég gázos.


Nekem van kettő egy fiú meg egy lány de nem született meg a világra az a férfi akinek szülnék még egyet.

2013. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

Szia! Én is így voltam, én megvártam,amíg a nagy sulis, a kicsi ovis lesz, természetesen egész naposra írattam őket, és így ha orvoshoz mentem sem kellett senkinek besegítenie. Ez csak praktikus, természetesen mindenki másképp oldja meg.

Sok boldogságot Nektek!

2013. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Hasonló helyzetben vagyunk, nemsokára meglesz a 3.baba. 16 és 18 hónap van közöttük. Néha idegölő, de nem csinálnám másként.
2013. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!