Mit szóltok ehez?

Figyelt kérdés

Szóval,hosszú lessz kicsit.

Anno 21 évesen összejöttem egy 31 éves nővel .Szép volt,jó volt óriási szerelem.Igen csakhogy megcsalt, szakítottunk.1 hét múlva jött,hogy terhes tőlem,elakarja vetetni stb.

Mondtam neki,hogy ne vetesse el ,szülje meg aztán majd én felnevelem,nem kérek semmi pénzt tőle,semmi követelésem nem lessz felé.

Végülis megtartotta ésmeg is szülte.Én hoztam haza a kórházból a gyereket.Átmentem levelezőire az egyetemen,elkezdtem többet dolgozni ,hogy mindene meglegyen.Nem is kereset minket,vagyis a gyerekét.

Ez mind 3 éve volt.Azóta lediplomáztam és már 3 éves nagy lányom van.Nagyon jól megvagyunk ,imádom őt.Életem eddig legjobb döntése volt,hogy azt kértem,hogy tartsa meg és ,hogy felnevelem őt.

És itt jön a csavar.Kb 1 hete újra feltünt a szinen a hölgy.Szeretné látni a gyerekét és sírva jött azzal,hogy mennyire szereti a gyerekét és engem is.Velünk akar lenni stb.

Mondanom sem kell ,majdnem megfejeltem a falat.Mondtam neki,hogy a gyereket láthatja,feltéve persze ,hogy a gyerek is szeretne vele találkozni.De kettőnk közt semmi sem lessz soha többet és a gyerekkel is csak ennyi ,hogy néha eljöhet megnézni.

Most hogy kiélte magát már imád mindkettőnket.De kérdem én ,hol volt mikor pelenkázni kellett a gyereket,én keltem fel hozzá minden este minimum 5-ször megetetni,én dolgoztam azért hogy mindene meglegyen.

És most ide dobja magát,sír-rí hogy velünk akar lenni.Ti mit szóltok ehez.

Annyira jó ezt ki írni magamból,hosszúságért elnézést.Nem tudom igazából ,hogy melyik kategóriába kellene írni,egy másikban is feltettem már a kérdést.

24/F


2015. szept. 1. 17:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Elismerésem neked. Én is csak ennyit engednék a nőnek, hogy ha te is ott vagy, akkor láthassa.
2015. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Erről az jut eszembe, hogy biztos a tied a gyerek? Vagy csak talált egy balekot akivel felneveltette? Nem sértésből írtam.
2015. szept. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm..

Csak így engedem én is és csak akkor ha a gyerek is akar vele találkozni.


Az enyém a gyerek :) Ez tuti biztos.Ha látnál engem és őt te sem kételkednél benne :)

2015. szept. 1. 17:36
 4/22 anonim ***** válasza:

Pont az a véleményem róla, mintha pasiról lenne szó. De van egy kis különbség, az anyai ösztön hiánya zavar engem ebben. A férfiak közt viszont ritka az ilyen, mint te. Ne hagyd, hogy kiborítson és megzavarja a gyereket. Jogilag mindent rendezz le, láthatás, stb.

A kislány mit tud, miért nincs vele az anyja?

2015. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Anyai ösztön nálla=0

Most,3 év után döbbent rá,hogy van egy gyereke?

Próbálok lenyugodni,de annyira fel idegesít ,hogy 3 év után megjeleni és ugy csinál mintha minden rendben lenne.Ő van felháborodva,hogy miért vagyok ilyen vele.

Jogi dolog már megvan,annyiszor láthatja ahányszor én engedem neki.Mivel a születéskor már lemondott róla.

Az igazat tudja,én nem hazudoztam neki.

Megmondtam,hogy az anyja nem szeret engem ,nem akar velem lenni és hogy vele sem akarja tartani a kapcsolatot.Rosszabb reakcióra számitottam de csak annyit mondott,"Nem baj apa ,de te lagalább itt vagy".

2015. szept. 1. 17:45
 6/22 anonim ***** válasza:
51%

De édes! :)

Hát ennyi, nem tehetsz mást, minimálisan megengeded, hogy részt vegyen az életében. Sajnálom, talán lesz valaki más, aki anyaként tudja szeretni.

2015. szept. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Mikor legelőször megkérdezte,hogy neki miért nincs anyukája,hát én majdnem elsírtam magam.De amúgy mivel sosem találkozott vele ezért nem is hiányolja.

Megengedi megengedem,mert biológiailag az anyja ha már máskép nem is.

Nagyon remélem,hogy olyan nőt találok majd.

És köszönöm mindenkinek a választ.

2015. szept. 1. 17:55
 8/22 anonim ***** válasza:
Ott rontottad el, hogy akkor nem írattál vele ügyvéd előtt egy papírt, hogy lemond a gyerekről. Így cseszheted.
2015. szept. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Utolsó!

5-ös hozzászólásom:"Jogi dolog már megvan,annyiszor láthatja ahányszor én engedem neki.Mivel a születéskor már lemondott róla."Hivatalosan is lemondott akkor róla,papír is van róla.

2015. szept. 1. 18:08
 10/22 anonim ***** válasza:
Akkor ne engedd meg neki, hogy lássa.
2015. szept. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!