Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az ingyenes ovis étkezés csak...

Az ingyenes ovis étkezés csak október 1-től van, a szeptembert be kell fizetni Nálatok is?

Figyelt kérdés
Kisfiam most kezdte az ovit. 3 gyermekünk van, adtak egy nyilatkozatot amit ki kell tölteni az ingyenes étkezéshez, de azt mondták hogy a jogszabály szerint majd csak október 1-től lesz ingyenes, a szeptembert be kell fizetni. Ez tényleg így van, vagy valamit félreértelmeztek? Nekem fura mert sehol sem olvastam ilyet.
2015. szept. 4. 04:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Mi is 3 gyerek miatt nem fizetünk, de én úgy tudom szeptemberben sem kell fizetni.
2015. szept. 4. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Én 2 gyereket nevelek, nekem szeptembertől sem kell fizetni. Rendszeres gyermekvédelmire kapjuk az ingyen étkezést.
2015. szept. 4. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Nagycsaládos vagyok, és már a szeptemberit sem kellett fizetni.
2015. szept. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Nyomtasd ki, vidd be, szept. 1 től nem kell fizetni. Mondd, hogy olvassák el a törvényt, és nem fizetsz.
2015. szept. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Szeptember 1-től él a törvény, azaz már szeptembert sem kell fizetni.

Ne hagyd magad.

2015. szept. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk sem kellett a szeptembert se befizetni.
2015. szept. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Akkor ezek szerint tényleg nálunk értettek félre valamit. Megkérem őket hogy mutassák meg a jogszabályban hogy honnan vették az október 1-et, akkor talán rájönnek hogy nem jó így.
2015. szept. 4. 09:33
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Egyértelműen szeptember 1.
2015. szept. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
3 gyerekes vagyok,szeptember 1.-től nem kell fizetni.
2015. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Sőt, nálunk még arra is figyeltek, hogy akinek lemondása volt (tehát pénze volt befizetve), de szept. 1.-től jogosult az ingyenes étkezésre, attől bankszámlaszámot kértek, hogy átutalják.
2015. szept. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!